MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

CHORWACJA


Miejsce: Crikvenica - Dramalj

 

TERMINY:​ kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień - do uzgodnienia

 

Koszt: informacja w biurze

 

Wycieczka do Rijeki gratis !!! Taksa klimatyczna 1 euro dziennie w cenie !!!

Kompleks hotelowy położony 150 m od morza

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem zachodnim Lux z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo

  • zakwaterowanie w pok. 3-4 os.

  • wyżywienie: HB 2 razy dziennie. /możliwa opcja 3 razy dziennie/

  • pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik z Polski + ratownik na plaży. kierownik - rezydent mówiący po polsku

  • korzystanie bezpłatnie z plaży, tarasów

  • bezpłatne dyskoteki w hotelu

  • ubezpieczenie od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu

  • atrakcyjny program rekreacyjno sportowy z nagrodami

 

Fakultatywnie:

Plitwickie Jeziora - jeden z najpiękniejszych chorwackich Parków Narodowych, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Cały park zajmuje blisko 300 km2. Na długości 8 kilometrów znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilości wodospadów. Cena ok. 30 EUR

Rejs na wyspę Krk - największą, "zieloną" wyspą malowniczej zatoki Kvarneńskiej, do malowniczej miejscowości Vrbnik. Piękne krajobrazy i dobra zabawa zapewnione. Cena ok. 20 EUR

Fish Picnic - rejs statkiem po Adriatyku wśród okolicznych wysepek i zatoczek, połączonych z konsumpcją ryb i degustacją wina. Wyprawa jest doskonała okazją do zażycia kąpieli morskich i słonecznych. Cena ok. 25 EUR

Wenecja Włochy - z Crikvenicy do Wenecji jedziemy ok 4 godz. Całodzienna wycieczka uczestnicy płacą tylko chack point i statek wodny w dwie strony. 25 euro. Transport autokarem gratis!!!. Pozostali wczasowicze z dojazdem własnym normalna cena 55 euro

Zadar - 10 euro

 

Crikvenica/Dramalj cieszy się ponad stuletnią tradycją jako centrum turystyczne, dzisiaj jest jednym z największych ośrodków Zatoki Kvarnerskiej. Miasteczko położone nieopodal Rijeki, nazywane "lazurowym sztandarem", tętni życiem przez całą dobę. W miejscowości na turystów czekają liczne restauracje,bary, dyskoteki, i tereny rekreacyjne, w centrum miasta znajduje się duży bazar. Wzdłuż morza rozciągają się przepiękne plaże drobno żwirkowe. Duża ilość zajęć sportowych (tenis, gry i zabawy z piłką, sporty wodne) oraz animacyjnych dla dzieci stwarzają wspaniałe miejsce dla urlopu. W okolicach Crikvenicy znajduje się duża liczba tras spacerowych, gdzie można aktywnie spędzić czas.

 

 

Położenie: w dzielnicy CRIKVENICY/ DRAMALJ, ok. 3 km od właściwego centrum, w otoczeniu innych obiektów, wśród zieleni, nad samym morzem. W pobliżu sklep spożywczy. Hotel 2 piętrowy, kameralny, nad samym morzem. Recepcja, restauracja, 2 tarasy.

Zakwaterowanie: w pokojach 3, 4 - osobowych łazienką (WC/prysznic). Pokoje urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem i krzesłem, szafki nocne, lampki nad łóżkami. W oknach rolety chroniące przed słońcem w ciągu dnia.

Wyżywienie: śniadanie - bufet, obiad 2-daniowy , ciepła kolacja , do każdego posiłku podawana jest woda.

Boiska sportowe ok. 300 m, liczne zajęcia sportowe, konkursy. Najbliższa dyskoteka 10 min. od hotelu. Plaża drobny żwirek z łagodnym zejściem do morza, bezpośrednio przy obiekcie.

 

Codzienne kąpiele w morzu pod okiem ratowników , turnieje sportowe, dyskoteki.

 

Uwaga: dopłata 180zł/os. do 3 posiłków dziennie (dotyczy oferty kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień)

 

WSZYSCY UCZESTNICY MUSZĄ POSIADAĆ WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY !!!!

 

Ważne: W przypadku wyrządzenia jakiejkolwiek szkody uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu.

PASZPORT okres ważności paszportu nie może być krótszy od okresu pobytu na terenie Chorwacji. CZAS LOKALNY obowiązuje taki sam jak w Polsce. JĘZYK chorwacki - zrozumiały dla Polaków. WALUTA kuna chorwacka (KN), 1E=7.50KN PLAżA głównie kamieniste, żwirkowe lub betonowe. ORIENTACYJNE CENY kawa ok.5-8KN, sok ok.10-15KN, pizza ok.20-40KN zależy od miejscowości, piwo ok.10-15KN, woda ok.7KN.

 

Przejazd ok. 1400 km. Dłuższe postoje na trasie: Czechy, Austria. Należy zabrać nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Plaża kamienisto - żwirowa-zaleca się zabranie obuwia plażowego chroniącego przed otarciem stóp. Kaucja 20,00 euro od osoby za cały pobyt za ewentualne zniszczenia lub szkody spowodowane przez uczestników obozu (zwrotne w dniu wyjazdu w przypadku gdy nie ma żadnych uszkodzeń).

 

 

 

Zainteresowała Cię oferta? Zapraszamy do kontaktu !!!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [56150] Odwiedzin dziś [67]