MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

ENERGYLANDIA


​  

   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

 

Termin: jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy wyjazd profesjonalnie dla Twojej grupy w każdym możliwym terminie.

 

Cena: 169 zł + bilet wstępu *

 

Zapisy: Grzegorz Tomaszewicz, tel. 608 88 99 30, mail: biuro@aga-toma.pl

W celu zgłoszenia należy pobrać Umowę - Zgłoszenie następnie wypełnić, podpisać i skan przesłać na maila. Po potwierdzeniu dostępności miejsca należy wpłacić zadatek na konto wskazane w umowie.

 

Pobierz umowę - 

 

   Energylandia co prawda na rynku instnieje od niedawna, jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym, światowym poziomie.

   Dzieli się na 4 atrakcyjne strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, strefę familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną dla wszystkich spragnionych wrażeń, a także wodną - water Park. Tropical Fun to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności.

   W strefie ekstremalnej od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych kolejek !!!

 

Program:

 

Pierwszy dzień: wyjazd w godzinach wieczornych

 

Drugi dzień: przyjazd do Energylandii około godziny 9 00. Zabawa w parku do godz. 20 00 i wyjazd w drogę powrotną

 

Trzeci dzień:  przyjazd w godzinach  porannych

 

Cena obejmuje: 

- transport nowym, wygodnym autokarem (klimatyzacja, WC, DVD)

- ubezpieczenie

- opiekę pilota

- voucher na frytki oraz lemoniadę (dzieci i mlodzież)

 

Cena nie obejmuje:

- biletu wstępu do Energylandii w cenie 59/69/99 zł - dzieci/młodzież/studenci lub 119 osoba dorosła. Płatne w autokarze. Podane kwoty są orientacyjne i mogą ulec zmianie - czekamy na wakacyjny cennik dla grup

 

Organizator: Aga-Toma

 

 

* Kalkulacja wyjazdu dla woj. zachodniopomorskiego


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [102114] Odwiedzin dziś [101]