MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

 O NAS 


Słów kilka ...

 

 

   Firma Aga-Toma powstała w kwietniu 2017 roku. Założyli ją Agnieszka i Grzegorz Tomaszewicz, którzy od wielu lat związani są ze sportem, kulturą i turystyką. Inspiracją była praca z dziećmi i młodzieżą w klubie sportowym oraz szkole, a także doświadczenie zdobyte podczas organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych. 

 

    Na początku, współpracując ze sprawdzonymi Biurami Podróży prowadzona była działalności Agencji Turystycznej, ale szybki rozwój sprawił, że w 2018 firma stała się Organizatorem Imprez Turystycznych, wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki. Już w pierwszym roku otrzymała wyróżnienie podczas gali Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego jako Udany Debiut. 

 

 

 

   Warto w tym miejscu także wspomnieć, że Grzegorz Tomaszewicz, za działalność społeczną otrzymał w 2015 roku zaszczytny tytuł Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego jako Pozagospodarcza Osobowość Roku. 

 

 

 

   Obecnie jako Sportowe Biuro Podróży specjalizujemy się w obozach sportowych, głównie zagranicznych w takich destynacjach jak: Grecja, Hiszpania, Portugalia, Czechy i Włochy. Obozy przygotowywane są kompleksowo dla różnych dyscyplin sportowych. Przygotowujemy je tak, żeby współpracujące z nami kluby mogły skupić się głównie na treningach. Współpracujemy z licencjonowanymi przewoźnikami, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczny i komfortowy transport, klubami sportowymi by dać możliwość rywalizacji z odpowiednio dobranym do wieku i umiejętności sparingpartnerem a także hotelami i ośrodkami. 

   Dzięki współpracy z trenerem bramkarzy Siergiejem Szypowskim, który w swojej karierze grał w takich klubach jak Szachtar Donieck, Karpaty Lwów, Hutnik Kraków czy Pogoń Szczecin organizujemy obozy i warsztaty bramkarskie zapraszając do współpracy również innych sportowców z bogatym doświadczeniem. M.in. Stevena Pottsa, Denisa Ivankova...

   W naszej ofercie także turnieje piłkarskie oraz bogata propozycja dmuchańców, które można wykorzystać podczas różnego rodzaju imprez plenerowych, a ze względu na swój sportowy charakter głównie na imprezach sportowych.  

 

 

Aga-Toma.pl - Twoje SPORTOWE BIURO PODRÓŻY. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu !

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [451894] Odwiedzin dziś [78]