MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

 O NAS  


 

 

 

   Firma Aga-Toma powstała w kwietniu 2017 roku. Założyli ją Agnieszka i Grzegorz Tomaszewicz, którzy od wielu lat związani są ze sportem, kulturą i turystyką. Inspiracją była praca z dziećmi i młodzieżą w klubie sportowym oraz szkole, a także doświadczenie zdobyte podczas organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych. 

 

    Na początku, współpracując ze sprawdzonymi Biurami Podróży prowadzona była działalności Agencji Turystycznej, ale szybki rozwój sprawił, że w 2018 firma stała się Organizatorem Imprez Turystycznych, wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki. Już w pierwszym roku otrzymała wyróżnienie podczas gali Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego jako Udany Debiut. 

 

 

Warto w tym miejscu także wspomnieć, że Grzegorz Tomaszewicz, za działalność społeczną otrzymał w 2015 roku zaszczytny tytuł Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego jako Pozagospodarcza Osobowość Roku. 

 

 

Od wielu lat współpracuje z doświadczonymi sportowcami. W ramach obozów sportowych m.in. z trenerem bramkarzy Siergiejem Szypowskim, który w swojej karierze grał w takich klubach jak Szachtar Donieck, Karpaty Lwów, Hutnik Kraków, Pogoń Szczecin. Również Stevenem Pottsem z Manchesteru, Denisem Ivankowem z Uzbekistanu. W ramach programu Kluby Sportowe Orange współorganizował spotkania z ambasadorami programu: bramkarzem Jerzym Dudkiem, szczypiornistą Arturem Siódmiakiem, koszykarzem Tomaszem Jankowskim. Uczestniczył w biciu rekordu Guinnessa uczestnicząc z zawodnikami w największej lekcji w-fu. W ramach programu szkółki Piłkarskie Nivea uczestniczył w szkoleniu prowadzonym przez trenerów Ajaxu Amsterdam i wielu innych...

 

Aga-Toma - Twój Organizator Imprez Turystycznych. Zapraszamy do kontaktu !

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [102074] Odwiedzin dziś [61]