MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

PARKI ROZRYWKI W EUROPIE

 


 

   Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód, lubisz dreszczyk emocji to zapraszamy z Biurem Turystycznym Aga-Toma do PARKÓW ROZRYWKI. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych, ale także dla szkół, klubów, firm...

   Specjalnie dla Państwa przygotujemy ofertę, zorganizujemy wyjazd kompleksowo: transport, ubezpieczenie, zakup biletów a także opiekę pilota, który obecny będzie podczas podróży oraz na miejscu w parku. 

 

​   ZAPRASZAMY !!!

 


ENERGYLANDIA

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator na 26 hektarach.

 


 

PHANTASIALAND

Park Rozrywki Phantasialand to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc w całej Europie. Niebanalna tematyzacja i dbałość o najmniejsze detale sprawią, że goście przeniosą się do świata marzeń i fantazji w 7 różnych krainach tematycznych: Berlin, China Town, Deep in Africa, Fantasy, Mexico, Mysery i Klugheim. W 2016 roku nastąpiła premiera dwóch nowych rollercoasterów: piekielnie szybkiego Tarona oraz rodzinnego Raika.

 


 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [67330] Odwiedzin dziś [76]