MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

NASZA FIRMA ROZWIJA SIĘ DLA CIEBIE


 

Oprócz oferty na obozy sportowe, wyjazdy turystyczne proponujemy również atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które można wykorzystać podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

 

Profesjonalnie przygotowana i doświadczona kadra sprawi, że chwile te z pewnością będą niezapomniane.

 

Zapewniamy aktywny i bezpieczny wypoczynek, który rozwija, uczy i bawi.

 

BUMPER BALLS

Jest to nowa, wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dmuchane, półtora metrowej średnicy kule są gwarancją ogromnej dawki adrenaliny. Świetny pomysł na aktywność fizyczną, urozmaicenie czasu wolnego, zabawę z przyjaciółmi i poprawę humoru.

 

 

FOOTBALL GAME

Dmuchańce zawsze dostarczają wszystkim uczestnikom niesamowitej zabawy. Są nieodłącznym elementem różnego rodzaju eventów. Football Game to zjeżdżalnia i skakaniec w jednym. 70 m kwadratowych zabawy: długi ślizg, miejsca do skakania, możliwość siłowania z postaciami z bajki sprawią, że chwile z pewnością będą niezapomniane. Dodatkowym atutem jest także nowy, sportowy design.

 

 

 

FOOT DART

Świetna zabawa na każdą okazję, bez względu na wiek oraz umiejętności. Foot Dart to wciągająca gra celnościowa, wzorowana na tradycyjnym darcie. Punkty naliczane są tak samo, tyle, że tarcza ma średnicę 3 m !!! Do dyspozycji są welurowe piłki, które można kopać, rzucać a także łuk ze specjalnymi strzałami.

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [102067] Odwiedzin dziś [54]