MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

SPORT


 

OBOZY SPORTOWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na obozy sportowe polskie oraz zagraniczne, w tym m.in. w Hiszpanii, Włoszech oraz Czechcach. Super warunki lokalowe oraz treningowe z możliwością konfrontacji swoich umiejętności z zespołami zagranicznymi sprawią, że obozy z nami będą niezapomniane i spełnią główną funkcję - treningową. Do obozów w Polsce w województwie zachodniopomorskim dodajemy gratis zestaw dmuchańców oraz trening bramkarski. 

 

TURNIEJE PIŁKARSKIE

Nieodzownym elementem szkolenia młodych adeptów piłkarstwa jest możliwość rywalizacji z innymi drużynami. W okresie zimowym tradycyjnie w hali Zespołu Szkół w Barwicach organizowany jest cykl halowych turniejów piłkarskich PARTNER CUP, w którym rokrocznie bierze udział ok. 60-80 drużyn. Planowana jest również letnia edycja. 

 

 

MULTIACTIVE CAMP

Obóz sportowo - rekreacyjny inny niż wszystkie. Multiactive Camp to nowy wymiar aktywności dla szkół, akademii, klubów sportowych - nie tylko piłkarskich. W pięknej scenerii uczestnicy mogą korzystać z boisk sportowych, quadów, parku linowego, paintballa, jazdy konnej, jazdy na rowerach górskich po szlakach rowerowych i wielu innych...

 

WARSZTATY BRAMKARSKIE

Przy współpracy ze Szkółką Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego organizowane są w Barwicach dwudniowe warsztaty bramkarskie. Zajęcia prowadzą: trener Siergiej Szypowski oraz Kacper Tomaszewicz. Cztery solidne treningi w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności z pewnością pomogą skorygować błędy i podnieść poziom. Zapraszamy również na obozy bramkarskie.

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [39722] Odwiedzin dziś [112]