MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

SPORT


 

 

OBOZY SPORTOWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na obozy sportowe polskie oraz zagraniczne w: Czechach, Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji oraz we Włoszech. Super warunki lokalowe oraz treningowe z możliwością konfrontacji swoich umiejętności z zespołami zagranicznymi sprawią, że obozy z nami będą niezapomniane i spełnią Państwa oczekiwania. Obozy są dedykowane dla różnych dyscyplin sportowych.


 

TURNIEJE 

Nieodzownym elementem szkolenia młodych adeptów różnych dyscyplin sportowych jest możliwość rywalizacji z innymi drużynami. W naszej ofercie znajdują się organizowane lub współorganizowane przez nas turnieje sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


WARSZTATY BRAMKARSKIE

Przy współpracy ze Szkółką Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego organizowane są w różnych miejscach dwudniowe warsztaty bramkarskie. Zajęcia prowadzą: trener Siergiej Szypowski oraz Kacper Tomaszewicz. Cztery solidne treningi w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności z pewnością pomogą skorygować błędy i podnieść poziom. Zapraszamy również na obozy bramkarskie.

 

 

 


 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [451905] Odwiedzin dziś [89]