MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

SPORT


 

OBOZY SPORTOWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na obozy sportowe polskie oraz zagraniczne, w tym m.in. w Hiszpanii, Włoszech oraz Czechach. Super warunki lokalowe oraz treningowe z możliwością konfrontacji swoich umiejętności z zespołami zagranicznymi sprawią, że obozy z nami będą niezapomniane i spełnią Państwa oczekiwania. 

OBOZY ROWEROWE

Wychodząc na przeciw miłośnikom dwóch kółek proponujemy Państwu obozy rowerowe w Hiszpanii oraz nieco bliżej w Czechach w Południowych Morawach. Wspaniałe trasy i niepowtarzalny klimat.  Jesteśmy otwarci również na inne propozycje? Chętnie spełnimy Państwa oczekiwania. Zapraszamy !!!

TURNIEJE PIŁKARSKIE

Nieodzownym elementem szkolenia młodych adeptów piłkarstwa jest możliwość rywalizacji z innymi drużynami. W okresie zimowym tradycyjnie w hali Zespołu Szkół w Barwicach organizowany jest cykl halowych turniejów piłkarskich PARTNER CUP, w którym rokrocznie bierze udział ok. 60-80 drużyn. Planowana jest również letnia edycja. 

 

 

 

 

WARSZTATY BRAMKARSKIE

Przy współpracy ze Szkółką Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego organizowane są w Barwicach dwudniowe warsztaty bramkarskie. Zajęcia prowadzą: trener Siergiej Szypowski oraz Kacper Tomaszewicz. Cztery solidne treningi w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności z pewnością pomogą skorygować błędy i podnieść poziom. Zapraszamy również na obozy bramkarskie.

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [78144] Odwiedzin dziś [118]