MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

TURYSTYKA

 


 

   Oprócz obozów sportowych zapraszamy do skorzystania z oferty turystycznej. Proponujemy organizację wyjazdów do parków rozrywki, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych oraz wyjazdów turystycznych. 

 

   Współpracujemy z wieloma biurami podróży a oferty dostępne są na naszym portalu turystycznym Wakacyjnie.eu . Rezerwacje można składać bezpośrednio na stronie lub w biurze ul. Kwiatowa 9 w Barwicach. Zapraszamy !!!  

 


PARKI ROZRYWKI

Dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy do parków rozrywki. Komfortowe autokary, profesjonalnie podejście i ciekawe propozycje spędzenia wspólnie czasu zachęcają do skorzystania z tych ofert. Wyjazdy organizowane są co 2-3 miesiące, ale w przypadku dużej grupy (min. 40 osób) możemy zorganizować wyjazd w każdym możliwym terminie.

 


 

WYCIECZKI ROWEROWE

Lubisz spędzać czas aktywnie? Zapraszamy na wycieczki rowerowe. Busem ze specjalnie przygotowaną przyczepką do przewozu rowerów dojeżdżamy w wyznaczone miejsce i rozpoczynami przygodę na dwóch kółkach. Proponujemy swoje trasy, ale jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje i sugestie.  

 


 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [102140] Odwiedzin dziś [127]