MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

ENERGYLANDIA


   Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego. Jako organizatorzy wycieczki do Energylandii wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży oraz na miejscu w parku rozrywki. Przed samym wyjazdem poinformujemy również Państwa o aktualnych zalecenia polskiego rządu.

 

   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

 

Termin: informacja w biurze

Cena: informacja w biurze

 

Organizujemy: 

  • transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, DVD)

  • ubezpieczenie

  • opiekę pilota

  • zakup biletów wstępu

 

   Energylandia co prawda na rynku instnieje od niedawna, jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym, światowym poziomie.

   Dzieli się na 4 atrakcyjne strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, strefę familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną dla wszystkich spragnionych wrażeń, a także wodną - water Park. Tropical Fun to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności.

   W strefie ekstremalnej od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych kolejek !!! Wielką atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km na godzinę !!!

 

Program:

 

Pierwszy dzień: wyjazd w godzinach wieczornych 

Drugi dzień: przyjazd do Energylandii około godziny 9 00. Zabawa w parku do godz. 20 00 i wyjazd w drogę powrotną

Trzeci dzień:  przyjazd w godzinach  porannych ok. godz. 5 00)

 

Link do galerii zdjęć z parków rozrywki (tutaj)

 

Zainteresowała Cię oferta? Napisz do nas. Jesteśmy wpisani do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 51/18 z gwarancją ubezpieczeniową UNIQA.

 

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [458235] Odwiedzin dziś [126]