MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

SPORT


 

 

OBOZY SPORTOWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na obozy sportowe polskie oraz zagraniczne w: Czechach, Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji oraz we Włoszech. Super warunki lokalowe oraz treningowe z możliwością konfrontacji swoich umiejętności z zespołami zagranicznymi sprawią, że obozy z nami będą niezapomniane i spełnią Państwa oczekiwania. Obozy są dedykowane dla różnych dyscyplin sportowych.


PIŁKARSKIE OBOZY JĘZYKOWE

Przy współpracy z międzynarodową kadrą trenerską organizujemy piłkarskie obozy językowe. Zajęcia prowadzą trenerzy z Anglii oraz Niemiec a także polscy asystenci. Wśród trenerów m.in. Jordan Ive - Anglia (AFC Bornemouth), Stuart Monk - Anglia (director Coerver Coaching), Siegfried Konietzko - Niemcy (Bayern Uerdingen U-17), Mateusz Kurt - Niemcy (trener przygotowania motorycznego, dietetyk akademii Bayern Leverkusen) ... Dodatkowym atutem jest także nauka języka obcego w praktyce oraz w ramach dodatkowych zajęć. Zapraszamy

 

Obóz angielski - więcej informacji

Obóz niemiecki - więcej informacji

 

 


 

TURNIEJE PIŁKARSKIE

Nieodzownym elementem szkolenia młodych adeptów piłkarstwa jest możliwość rywalizacji z innymi drużynami. W naszej ofercie znajdują się organizowane lub współorganizowane przez nas turnieje piłkarskie letnie oraz zimowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


KURSOKONFERENCJA

Aby doskonalić swój warsztat piłkarski trener cały czas musi się uczyć, podpatrywać, dzielić doświadczeniem z innymi trenerami. Na dwudniowej kursokonferencji w Mrągowie, swoją wiedzą podzielą się trenerzy na co dzień trenujący w lidze angielskiej, niemieckiej oraz polskiej. Oprócz wiedzy teoretycznej będą również zajęcia praktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz zachęcamy do udziału w szkoleniu.

 

 

 


WARSZTATY BRAMKARSKIE

Przy współpracy ze Szkółką Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego organizowane są w różnych miejscach dwudniowe warsztaty bramkarskie. Zajęcia prowadzą: trener Siergiej Szypowski oraz Kacper Tomaszewicz. Cztery solidne treningi w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności z pewnością pomogą skorygować błędy i podnieść poziom. Zapraszamy również na obozy bramkarskie.

 

 

 


FOOTBALL TRAINING - TRENING PIŁKI NOŻNEJ

Zapraszamy na stronę, która poświęcona jest treningowi piłki nożnej. Za po średnictwem kanału You Tube oraz profilu na facebooku prezentować będziemy ciekawe materiały szkoleniowe własnego autorstwa, ale także trenerów i serwisów, z którymi współpracujemy. Zapraszamy i życzymy ciekawej lektury. 

 

 

 

 


 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [217568] Odwiedzin dziś [137]