MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

 BK TURISMO 


Obozy sportowe w Hiszpanii oraz we Włoszech

 

   

   Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z BK Turismo? Ponieważ jest to największy organizator obozów sportowych w Hiszpanii oraz we Włoszech. Rokrocznie organizuje obozy dla ponad 7 000 uczestników z Polski i nie tylko. Dedykowane są one dla różnych dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, sportów walki, pływaków ... .

   Duże doświadczenie i ogromna baza kontaktów pozwoliła na przygotowanie bardzo dobrej oferty na obozy sportowe, turnieje oraz staże trenerskie. Wiele ciekawych projektów realizowanych jest także przy współpracy z partnerem BK Turismo - akademią Atletico de Madrid.

 

Polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertami: COSTA BRAVA CAMP oraz ITALIA CAMP.  

 

   Obozy sportowe w Hiszpanii organizowane są cały rok, ale wiele klubów decyduje się na obozy zimowe przede wszystkim dlatego, że można trenować na zielonych, naturalnych boiskach urozmaicając treningami na szerokich, piaszczystych plażach. Zdecydowanym atutem COSTA BRAVA CAMP są sparingi z drużynami hiszpańskimi, a także przebywającymi w tym samym czasie innymi zespołami z całej Europy. 

   Dzięki pięknej okolicy campy to nie tylko sport, ale również turystyka i relaks. Większość obozów organizowana jest w Lloret de Mar. Uczestnicy zakwaterowani są w bardzo dobrych  3 i 4 gwiazdkowych hotelach położonych w niedalekiej odległości od morza. Nie lada gratką są także wycieczki, w tym do Barcelony z możliwością zwiedzania stadionu Camp Nou oraz wejściem na mecz słynnej FC Barcelony. Oprócz całej masy plusów w okresie letnim jest także możliwość wejścia do jednego z największych parków wodnych w Europie - Water World. 

 

   Bardzo podobnie wygląda program obozów sportowych we Włoszech - ITALIA CAMP, które organizowane są głównie w porze letniej. Zakwaterowanie jest w ośrodku sportowym w miejscowości Lignano Sabbiadoro. Do dyspozycji uczestnicy mają boiska trawiaste oraz sztuczne, siłownie, sale konferencyjne, czyli wszystko to, co potrzeba do przeprowadzenia treningu. Ponadto ośrodek położony jest niedaleko morza i posiada prywatną plażę. W trakcie obozu grupy korzystają z Parku Wodnego oraz wycieczki do Wenecji z wejściem na stadion Udinese Calcio. 

 

   Każdy z tych obozów ma swój klimat a który wybierzesz zależy do Ciebie.

 

   Dzięki wieloletniej już współpracy wszystkie oferty BK Turismo dostępne są również i u nas. 

Kontakt: Grzegorz Tomaszewicz 

tel. 608 88 99 30, mail: g.tomaszewicz@bkturismo.com

   Zamawiając obóz u nas masz zagwarantowane takie same warunki oraz cenę jak w BK Turismo. Dodatkowo wsparcie koordynatora zarówno przed jak i w trakcie campu. Jest także możliwość organizacji spotkania u Państwa w klubie w celu przedstawienia oferty zainteresowanym osobom: zarządowi, trenerom, rodzicom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Więcej informacji na stronach oraz bezpośrednio u koordynatora

  • obozy w Hiszpanii - tutaj

  • obozy we Włoszech - tutaj

 

ZAPRASZAMY !!!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [458192] Odwiedzin dziś [83]