MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

ENERGYLANDIA - HALLOWEEN


   Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

 

Termin: informacja w biurze

Cena: informacja w biurze

Można zapłacić bonem turystycznym !!!

 

Organizujemy: 

  • transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, DVD)

  • ubezpieczenie

  • opiekę pilota

  • zakup biletów wstępu

 

* osoby przebrane od stóp do głów w stylu HALLOWEEN mogą skorzystać z tańszego biletu. Nie dotyczy niepełnego przebrania, tj. tylko maski na twarzy lub samej peleryny. Przebranie nie może być przykryte inna odzieżą wierzchnią np. kurtka na sukience.

 

 

   Energylandia co prawda na rynku instnieje od niedawna, jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym, światowym poziomie.

   Dzieli się na 4 atrakcyjne strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, strefę familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną dla wszystkich spragnionych wrażeń, a także wodną - water Park. Tropical Fun to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności.

   W strefie ekstremalnej od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych kolejek !!! Wielką atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km na godzinę !!!

 

Program:

 

Pierwszy dzień: wyjazd w godzinach wieczornych 

 

Drugi dzień: przyjazd do Energylandii około godziny 9 00. Zabawa w parku do godz. 22 00 i wyjazd w drogę powrotną

 

Trzeci dzień:  przyjazd w godzinach  porannych ok. godz. 6 00)

 

Link do galerii zdjęć z parków rozrywki (tutaj)

 

Zainteresowała Cię oferta? Napisz do nas. Jesteśmy wpisani do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 51/18 z gwarancją ubezpieczeniową UNIQA.

 

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [458214] Odwiedzin dziś [105]