MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

OBOZY SPORTOWE - OFERTA 2018


 

BARWICE - POLSKA

   Idealne miejsce dla drużyn, którym zależy na solidnym treningu w bardzo dobrych warunkach. Stadion położony jest za miastem, z dala od zgiełku, gwaru, otoczony drzewami. Zakwaterowanie w oddalonym o 10 km od stadionu Pawilonie Źródlanym w Dworze Pomorskim w Luboradzy, usytuowanym na obrzeżach Drawskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Koprzywno.

 

BORNE SULINOWO - POLSKA

Miejsce inne niż wszystkie - Borne Sulinowo. Położone nad jeziorem Pile, na Pojezierzu Drawskim. Do roku '92. niewiele osób wiedziało o istnieniu w tym miejscu tajnej bazy wojsk radzieckich - figurowało na mapie jako obszary leśne... Ośrodek JOMIR położony w lesie sosnowym, natomiast treningi na Stadionie Miejskim. 

 

 

LLORET DE MAR - HISZPANIA

   Jeśli grasz w piłkę nożną, to zapraszamy na nasze obozy do Hiszpanii. Na miejscu do dyspozycji mamy obiekt sportowy TOP TEN, na którym znajduje się 14 boisk trawiastych - blisko 152 000 m2. Hotele 3 i 4 gwiazdkowe. Zapewniamy również sparing z hiszpańską drużyną. W cenie także wycieczka do Barcelony oraz fakultatywnie mecz FC Barcelony i zwiedzanie Stadionu Camp Nou. Jeśli uprawiasz inną dyscyplinę sportu zadzwoń lub napisz a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

 

 

 

 

LIGNANO SABBIADORO - WŁOCHY

Trenuj w komfortowych i nowoczesnych warunkach oraz w kontakcie z naturalnym środowiskiem. Gwarantujemy zakwaterowanie w wyjątkowym obiekcie rekreacyjno - sportowym, położonym w 60 - hektarowym lesie piniowym, kilka kroków od boisk oraz pięknej piaszczystej plaży o długości ponad 1200 m.

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [34013] Odwiedzin dziś [59]