MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 


PARK OF POLAND


​  

   Suntago Wodny Świat jest największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie. Na jego terenie znajdują się trzy strefy tematyczne – Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago. Pierwsza strefa jest oczywiście przeznaczona do wodnych szaleństw. Goście Suntago Wodnego Świata znajdą tam 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3 kilometrów i najdłuższą, krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów.

 

Termin: informacja w biurze

Cena: informacja w biurze

 

 

Organizujemy:

  • przejazd komfortowym autokarem

  • ubezpieczenie

  • opiekę pilota

  • zakup biletów wstępu

 

Program:

- I dzień - wyjazd (w zależności od odległości) ok. godz. 4:00. Przyjazd do Park of Poland ok. godz. 11:00. Zabawa w Suntago Wodny Świat do godziny 21:00

- II dzień - przyjazd do miejsca docelowego ok. godz. 3 - 4 

  

   W Jamango Wodna Dżungla znajdziemy rzekę przygód o łącznej długości 150 metrów, symulator do nauki surfingu czy 820 mkw basenu z falą. Jednego dnia Suntago Wodny Świat może odwiedzić 15 tysięcy gości. Przygotowano dla nich 8 tysięcy szafek. W strefie Saunaria Suntago skorzystają oni z ponad 10 różnego rodzaju saun. Całkowita powierzchnia basenów wynosi 3,5 tys. mkw. Dodatkowo największy basen kryty będzie miał powierzchnię tysiąca metrów kwadratowych. Przy basenach skorzystamy z sześciu restauracji i pięciu barów.

   Wartość inwestycji wynosi 150 mln euro. Oprócz basenów, saun czy zjeżdżalni szczególną atrakcją Suntago Wodnego Świata mogą być… palmy. A konkretnie blisko 700 prawdziwych palm z Malezji, Kostaryki i Florydy. Aklimatyzację przechodziły w holenderskim Rotterdamie.

 

Link do galerii zdjęć z parków rozrywki (tutaj)

 

 

Zainteresowała Cię oferta? Napisz do nas. Jesteśmy wpisani do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 51/18 z gwarancją ubezpieczeniową UNIQA.

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [274012] Odwiedzin dziś [74]