MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 


HEIDE PARK


​  

   Heide Park to największy park rozrywki w północnych Niemczech składający się z 6 krain tematycznych: Exploria, Jak wytresować smoka, Wyspa, Kraina świnki Peppy, Kraina Zapomnienia, Transylwania i Zatoka Piratów. Przygotowano ponad 40 atrakcji dla osób w każdej kategorii wiekowej od przedstawień, spokojnych przejażdżek po ogromne rollercostery.

 

Termin: informacja w biurze

Cena: informacja w biurze​

 

   Szybkie kolejki niemalże każdego typu to idealna okazja do przełamania własnych lęków. W 2,4 sekundy do setki? Tylko na kolejce górskiej Desert Race. Jedną z najbardziej hardcorowych atrakcji jest wieża Scream, wysokość spadania wynosi aż 71 m. Krake to propozycja dla tych, którzy nie boją się kontaktu z legendarnym potworem - z zawrotną prędkością zjadą prosto do ogromnej paszczy. Nowością jest Lot Demonów, pierwszy w Niemczech Wing Coaster. Ekstremalne wrażenia zapewnia nietypowe ułożenie siedzeń. Co ciekawe - zainstalowane zostały z boku toru. W 2017 roku nastąpiła premiera Gostbusters 5D, interaktywnej zabawy dla rodzin z dziećmi do lat 6, a rok później otwarto Krainę Świnki Peppy.

   W aktualnym sezonie będziecie mieli okazję wypróbować wpisanego do księgi Rekordów Guinnessa, odświeżonego rollercoastera Colossos - Kampf der Giganten, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Jest najwyższą i najszybszą, klasyczną, drewnianą przejażdżką w Europie !!!

 

Program:

 

Pierwszy dzień: wyjazd w godzinach wieczornych (ok. godz. 23 00 )

 

Drugi dzień: przyjazd do Heide Parku około godziny 8 00. Zabawa w parku do godz. 19 00 i wyjazd w drogę powrotną

 

Trzeci dzień:  przyjazd w godzinach  porannych (ok. godz. 4 00)

 

 

Gwarantujemy: 

- transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, DVD)

- ubezpieczenie

- opiekę pilota

- zakup biletów wstępu

 

Link do galerii zdjęć z parków rozrywki (tutaj)

 

 

 

 

 

Zainteresowała Cię oferta? Napisz do nas. Jesteśmy wpisani do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 51/18 z gwarancją ubezpieczeniową UNIQA.

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [458232] Odwiedzin dziś [123]