MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

WYCIECZKI ROWEROWE

 


 

   Zwiedzanie świata na rowerze to nie tylko aktywność fizyczna, ale także wspaniała przygoda. Organizowane przez nas wycieczki łączą wysiłek fizyczny z możliwością poznawania otaczającego nas świata, dając przy tym niesamowitą satysfakcję. 

   Upawianie sportów, czy turystyka aktywna staje się coraz bardziej popularna, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji. Zorganizujemy dla Ciebie transport busem z odpowiednio przygotowaną przyczepką, jeśli potrzeba noclegi, zapewnimy serwis rowerowy, przewodnika oraz dodatkowe atrakcje. Cały program przygotujemy specjalnie dla Ciebie.

 


MAGICZNY ŚWIAT GULIWERA (POLSKA/NIEMCY)

Trasa dla średniozaawansowanych rowerzystów proponujemy MAGICZNY ŚWIAT GULIWERA, czyli ok. 45 kilometrów. Startujemy w Świnoujściu i kierujemy się w stronę Niemiec korzystając z bardzo dobrze przygotowanych ścieżek rowerowych. W trakcie odwiedzamy Park Guliwera oraz Papugarnię i udajemy się w stronę Świnoujścia.

 


POŁUDNIOWE MORAWY (CZECHY)

Różne rodzaje tras naszych południowych sąsiadów, ciekawy krajobraz i ukształtowanie terenu to idealne miejsce na kilkudniowy wypad. Zakwaterowanie w hotelu PANON w Hodoninie, gdzie rozpoczynać się będą nasze wycieczki, a także będziemy spędzać czas wolny. Do dyspozycji uczestników wiele atrakcji, w tym także miejsce do regeneracji, czyli miejskie kąpielisko z masą wodnych atrakcji. Dorosłym proponujemy wieczorne zwiedzanie winnych piwniczek Templariuszy połączone z degustacją lokalnych produktów i wiele innych.

 


 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [451912] Odwiedzin dziś [96]