MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

Park Rozrywki PHANTASIALAND


 

Jesteś wielkim poszukiwaczem przygód? Pragniesz oderwać się na chwilę od ziemi, rozpuścić włosy na wietrze i poczuć prawdziwy dreszcz emocji? Już dzisiaj zarezerwuj miejsce i wyrusz z nami na wycieczkę swojego życia! Park rozrywki Phantasialand pod Kolonią w Niemczech to coś zdecydowanie dla Ciebie! Piekielnie szybkie rollercoastery, piękna oprawa wizualna, oraz atrakcje dostosowane do osób w każdym wieku zapewniają niezapomniane wrażenia. Wycieczka do parku rozrywki Phantasialand to jedyna taka okazja w naszym kraju. Nie możesz tego przegapić!

 

Termin: 9-11.05.2019  

 

Cena: 250 zł + 38/44,50 Euro (bilet wstępu płatny w autokarze)

 

Opiekun grupy podczas wyjazdu: Grzegorz Tomaszewicz

 

www.phantasialand.de

 

Zapisy: Grzegorz Tomaszewicz, tel. 608 88 99 30, biuro@aga-toma.pl (Umowa-zgłoszenie - ściągnij)

(trzeba mieć aktualny dowód osobisty lub paszport !!!)

 

 

Otwarty w 1967 roku  park rozrywki Phantasialand to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc w całej Europie! Niebanalna tematyzacja oraz dbałość o najmniejsze detale sprawią, że goście przeniosą się do świata marzeń i fantazji. To doskonałe miejsce dla całej rodziny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Park został podzielony na 7 krain tematycznych: Berlin, China Town, Deep  in  Africa, Fantasy, Mexico, Mystery i Klugheim. Znajdujący się w meksykańskim sektorze Chiapas potrafi zaskoczyć niejednego poszukiwacza przygód.  Jest tonajbardziej stroma wodna atrakcja na świecie, doceniona w wielu międzynarodowych rankingach. Kąt spadku wynosi aż 53°! Warto wspomnieć o podwieszanym rollercoasterze Black Mamba, który zabierze Was w fascynującą podróż po Afryce. Colorado Adventure to propozycja dla kochających dynamiczną jazdę po kopalniach – niegdyś przejażdżka ta sygnowana była nazwiskiem Michaela Jacksona. Tajemniczy przejazd z innowacyjnymi efektami gwarantuje Winja’s Fear & Force, kolejka z wagonikami obracającymi się wokół własnej osi. Ostre zjazdy, ogromne wiry i szybki nurt to całe River Quest.       

W 2016 roku nastąpiła premiera dwóch rollercoasterów: piekielnie szybkiego Tarona oraz rodzinnego Raika

 

PROGRAM:

 

9.05.2019  – wyjazd z Barwic około godz. 19 30

 

10.05.2019 - Przyjazd do Phantasialand około godz. 8.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 18.00 Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną

 

11.05.2019  – przyjazd do Barwic w godzinach porannych, około godz. 6.30

 

Cena obejmuje:

- transport nowym, wygodnym autokarem (klimatyzacja, WC)

- ubezpieczenie

- opiekę pilota

nasialan

 

Aby zgłosić uczestnika należy wypełnić Umowę - Zgłoszenie, skan przesłać na maila: biuro@aga-toma.pl oraz wpłacić zadatek (250 zł/osoba) gotówką w biurze lub na konto.

  • Umowa - Zgłoszenie 

 

Zainteresowała Cię oferta? Napisz do nas. Jesteśmy wpisani do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 51/18 (wpis) z gwarancją ubezpieczeniową AXA (tutaj).

 

Organizator: Aga-Toma

 

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [52538] Odwiedzin dziś [60]