MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 


TROPICAL ISLANDS


​  

   Wymarzona temperatura - nawet 26 stopni Celsjusza przez 365 dni w roku sprawia, że Tropikalna Wyspa (Tropical Islands) to idealny cel weekendowej podróży. Każdy gość może rozkoszować się tropikami na terenie odpdowiadającym 8 boiskom piłkarskim (66 000 m2). Największy zadaszony las tropikalny świata, największa w Europie egzotyczna strefa saun, Morze Południowe z 200 metrami piaszczystej plaży i wiele innych atrakcji czekają na gości w każdym wieku.

 

Termin: informacja w biurze

Cena: informacja w biurze

 

Gwarantujemy:

  • przejazd komfortowym autokarem

  • ubezpieczenie

  • opiekę pilota

  • zakup biletów wstępu

 

Wymagane dokumenty:

  • dowód osobisty lub paszport

  • zaleca się wyrobienie darmowej karty EKUZ

  

   Tropical Islands to przygoda, odpoczynek i relaks, to gorący wypoczynek w samym sercu Europy. Na wyspie szybować można balonem aż 55 metrów nad lasem tropikalnym, obserwować żółwie i bagno mangrowe, unosić się na fali Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej. To wszystko możliwe jest tylko w Tropical Islands.

 

   W aktualnym sezonie będziecie mieli okazję zobaczyć widowisko laserowe: "Marama - światło tropików". Dajcie się porwać w fascynującą podróż do tropików z towarzyszącym światłem i muzyką, tuż po zachodzie słońca. Dla najmłodszych przygotowano także nowy plac wodnych zabaw: "Jungle Splash". To jeden z największych takich obiektów w Niemczech. Oczywiście mile widziani są również dorośli.

 

Link do galerii zdjęć z parków rozrywki (tutaj)

 

 

 

 

Zainteresowała Cię oferta? Napisz do nas. Jesteśmy wpisani do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 51/18 z gwarancją ubezpieczeniową UNIQA.

 

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [458195] Odwiedzin dziś [86]