MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 


TROPICAL ISLANDS


​  

   Wymarzona temperatura - nawet 26 stopni Celsjusza przez 365 dni w roku sprawia, że Tropikalna Wyspa (Tropical Islands) to idealny cel weekendowej podróży. Każdy gość może rozkoszować się tropikami na terenie odpdowiadającym 8 boiskom piłkarskim (66 000 m2). Największy zadaszony las tropikalny świata, największa w Europie egzotyczna strefa saun, Morze Południowe z 200 metrami piaszczystej plaży i wiele innych atrakcji czekają na gości w każdym wieku.

 

   Po rundzie jesiennej zapraszamy na mały restart i skorzystania z oferty wycieczkowej do Tropical Islands pod Berlinem. Profesjonalnie przygotowany wyjazd to nie tylko relaks, ale i forma integracji zawodników, która zaowocuje z pewnością na boisku. Zapraszamy do współpracy kluby sportowe oraz szkoły.

 

Termin: jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy wyjazd profesjonalnie dla Twojej grupy w każdym możliwym terminie.

 

Cena: 129 zł * + cena biletu

 

Zobacz zdjęcia z naszej wycieczki - link

 

Cena obejmuje:

 • przejazd nowym, komfortowym autokarem

 • ubezpieczenie

 • opiekę pilota

 

Cena nie obejmuje biletów wstępu:

 • dzieci do lat 5 bezpłatnie

 • TROPIKI + AMAZONIA 

 • dzieci, młodzież, studenci i seniorzy od 65 lat - 25 Euro w terminie od niedzieli do poniedziałku i 31 Euro sobota oraz ferie, wakacje, święta 

 • osoby dorosłe - 30 Euro w terminie od niedzieli do poniedziałku i 37 EURO sobota, ferie, wakacje, święta

 • TROPIKI + AMAZONIA + SAUNY -

 • dzieci, młodzież, studenci i seniorzy od 65 lat - w terminie od niedzieli do piątku 30 EURO; sobota oraz ferie, wakacje, święta 35 EURO

 • (osoby dorosłe) w terminie od niedzieli do piątku 36 EURO; sobota oraz ferie, wakacje, święta 42 EURO

* odliczoną kwotę za bilet wstępu należy zapłacić pilotowi w autokarze

 

 

Zapisy: Grzegorz Tomaszewicz, tel. 608 88 99 30, mail: biuro@aga-toma.pl

W celu zgłoszenia należy pobrać Umowę - Zgłoszenie następnie wypełnić, podpisać i skan przesłać na maila. Po potwierdzeniu dostępności miejsca należy wpłacić zadatek na konto wskazane w umowie.

 

Pobierz umowę - 

 

Wymagane dokumenty:

 • dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie darmowej karty EKUZ

  

   Tropical Islands to przygoda, odpoczynek i relaks, to gorący wypoczynek w samym sercu Europy. Na wyspie szybować można balonem aż 55 metrów nad lasem tropikalnym, obserwować żółwie i bagno mangrowe, unosić się na fali Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej. To wszystko możliwe jest tylko w Tropical Islands.

 

   W aktualnym sezonie będziecie mieli okazję zobaczyć widowisko laserowe: "Marama - światło tropików". Dajcie się porwać w fascynującą podróż do tropików z towarzyszącym światłem i muzyką, tuż po zachodzie słońca. Dla najmłodszych przygotowano także nowy plac wodnych zabaw: "Jungle Splash". To jeden z największych takich obiektów w Niemczech. Oczywiście mile widziani są również dorośli.

 

* kalkulacja dla wyjadu z Barwic. Wyślij zapytanie ile kosztować będzie podróż z Twojej miejscowości. 

 

Relacja z poprzedniego wyjazdu - link

 

 

 

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu.

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [102079] Odwiedzin dziś [66]