MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

CROATIA CAMP


Obozy sportowe w Chorwacji 

 

 

   To świetna lokalizacja na odwiedzenie słonecznego zakątka Europy, będącego jednocześnie świetną destynacją na organizację obozu sportowego. Wszystko to dzięki idealnej pogodzie oraz bogatej infrastrukturze sportowej. Półwysep Istria w północnej Chorwacji, który jest nazywany Perłą Adriatyku słynie z niepowtarzalnych widoków oraz bogatej historii sięgającej czasów Cesarstwa Rzymskiego. 

   Medulin zlokalizowany jest zaledwie 15 minut od znanej na całym świecie Puli, która początkowo była osadą rybacką a obecnie znanym kurortem wakacyjnym z cudownymi wyspami i półwyspami tworząc zapierającymi dech w piersiach krajobraz. 

 

Miejsce: Medulin (Chorwacja)

Termin: do ustalenia (cały rok)

Kontakt: biuro@aga-toma lub g.tomaszewicz@bkturismo.com

 

OFERUJEMY:

 • przejazd luksusowym autokarem

 • zakwaterowanie w 4 gwiazdkowych hotelu (6 noclegów)

 • pokoje 1, 2, 3 i 4 - osobowe 

 • 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu

 • 2 treningi dziennie  na boiskach trawiastych i sztucznych

 • woda na treningach i sparingach

 • ubezpieczenie NNW i KL

 • na 15 uczestników opiekun/trener gratis

 • opieka rezydentów 24 godziny na dobę

 • opieka medyczna 24h

 • animacje hotelowe, dyskoteki

 • upominek dla każdego uczestnika

 • wycieczka do wyboru: do Puli lub zwiedzanie Parku Narodowego Brijuni lub wycieczka do Wenecji 

 

PRZYKŁADOWY PROGRAM OBOZU W CHORWACJI

 

DZIEŃ 1 - wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych i przejazd do Chorwacji,

DZIEŃ 2 - przyjazd do hotelu w miejscowości Medulin około godziny 12 00. Zakwaterowanie i później czas wolny, w którym razem z rezydentem można zwiedzić przepiękną miejscowość,

Medulin jest popularnym miejscem nie tylko ze względu na piękne widoki z Adriatykiem w tle, ale także na świetną infrastrukturę sportową. Nad brzegiem morza, tuż przy hotelu znajduje się kompleks 6 pełnowymiarowych boisk trawiastych utrzymanych na najwyższym poziomie. W niedalekiej odległości znajdują się także dwa sztuczne, które uzupełniają całość. Ponadto w ośrodku znajdują się korty tenisowe, boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki (również plażowej), bieżni lekkoatletycznej z 4 torami oraz szatnie z prysznicami,

DZIEŃ 3 - rozpoczynamy treningi. W programie trening poranny oraz popołudniowy na świetnie przygotowanych boiskach a wieczorem aniamcje dla dzieci i młodzieży oraz dyskoteki dla dorosłych,

DZIEŃ 4 - Wycieczka do Puli. Po obiedzie zabierzemy Was na wycieczkę autokarową do zabytkowej Puli. Zobaczymy m.in. symbol miasta, czyli starożytny Amfiteatr zbudowany w czasach Cesarstwa Rzymskiego, wykorzystywany jako arena do walk gladiatorów i wyścigów rydwanów a obecnie do koncertów, festiwali filmowych oraz innych wydarzeń kulturalnych. Następnie zobaczymy majestatyczną Świątynię Oktawiusza Augusta oraz Łuk Triumfalny (Łuk Sergiusza) będący kiedyś bramą miejską. Na koniec wybierzemy się na wzgórze, na którym znajduje się Wenecka Twierdza i wspaniały widok na panoramę Puli z Adriatykiem w tle. W trakcie wycieczki przewidziany jest czas wolny. Powrót do hotelu na kolację.

DZIEŃ 5 - dzień treningowy: trening poranny oraz popołudniowy

DZIEŃ 6 - dzień treningowy: trening poranny oraz popołudniowy

DZIEŃ 7 - dzień treningowy: trening poranny oraz popołudniowy

DZIEŃ 8 - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski

DZIEŃ 9 - przyjazd autokaru do Polski

 

(istnieje możliwość modyfikacji tego dnia i zamianę na: zwiedzanie Puli razem z Parkiem Narodowym Brijuni lub całodniową wycieczkę do Wenecji lub na całodniową zabawę w Parku Wodnym)

 

Wyjazd dedykowany zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych

 

Koordynatorze, trenerze jeśli chcesz poznać ofertę, zaprezentować ją rodzicom lub zarządowi klubu zaproś nas na spotkanie. Przyjedziemy niezobowiązująco z prezentacją, przedstawimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Organizator: BK Turismo

 

* Opublikowane informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego 

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [310405] Odwiedzin dziś [13]