MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

CHORWACJA 17-26.08.2018


 

Chorwacja - jeden z najchętniej wybieranych wakacyjnych kierunków. Nie może być inaczej - doskonała pogoda, piękne górzyste krajobrazy i błękitne morze. To wszystko jest w zasięgu ręki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Liczba miejsc ograniczona !!!

 

Miejsce: Crikvenica - Dramalj

 

TERMIN:​ 17-26.08.2018

 

Koszt: 1660 zł

Gwarancja pewnego miejsca - wpłata 500 zł przy zapisie

 

Więcej informacji: Agnieszka i Grzegorz Tomaszewicz, tel. 608 88 99 30, mail: biuro@aga-toma.pl lub wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem zachodnim Lux (klimatyzacja, barek, DVD)

  • zakwaterowanie w pok. 3, 4 i 5 os.

  • wyżywienie: 3 posiłki dziennie

  • pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna,  

  • korzystanie bezpłatnie z plaży, 

  • bezpłatne dyskoteki w hotelu

  • ubezpieczenie KL 10 000 Euro, NW 5 000 zł

  • atrakcyjny program rekreacyjno - sportowy z nagrodami

  • taksa klimatyczna 1 Euro/os./dzień w cenie !!!

Codziennie kąpiele w morzu pod okiem ratowników, turnieje sportowe, dyskoteki.

 

*Cena nie zawiera opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os

Fakultatywnie:

Plitwickie Jeziora - jeden z najpiękniejszych chorwackich Parków Narodowych, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Cały park zajmuje blisko 300 km2. Na długości 8 kilometrów znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilości wodospadów. Cena ok. 25 EURO

Rejs na wyspę Krk - największą, "zieloną" wyspą malowniczej zatoki Kvarneńskiej, do malowniczej miejscowości Vrbnik. Piękne krajobrazy i dobra zabawa zapewnione. Cena ok. 20-25 EURO

 

Crikvenica/Dramalj cieszy się ponad stuletnią tradycją jako centrum turystyczne, dzisiaj jest jednym z największych ośrodków Zatoki Kvarnerskiej. Miasteczko położone nieopodal Rijeki, nazywane "lazurowym sztandarem", tętni życiem przez całą dobę. W miejscowości na turystów czekają liczne restauracje,bary, dyskoteki, i tereny rekreacyjne, w centrum miasta znajduje się duży bazar. Wzdłuż morza rozciągają się przepiękne plaże drobno żwirkowe. Duża ilość zajęć sportowych (tenis, gry i zabawy z piłką, sporty wodne) oraz animacyjnych dla dzieci stwarzają wspaniałe miejsce dla urlopu. W okolicach Crikvenicy znajduje się duża liczba tras spacerowych, gdzie można aktywnie spędzić czas.

 

Położenie: w dzielnicy CRIKVENICY/ DRAMALJ, ok. 3 km od właściwego centrum, w otoczeniu innych obiektów, wśród zieleni, nad samym morzem. W pobliżu sklep spożywczy. Hotel 2 piętrowy, kameralny, nad samym morzem. Recepcja, restauracja, 2 tarasy.

Zakwaterowanie: w pokojach 3,4, 5 - osobowych łazienką (WC/prysznic). Pokoje urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem i krzesłem, szafki nocne, lampki nad łóżkami. W oknach rolety chroniące przed słońcem w ciągu dnia.

Boiska sportowe ok. 300 m, liczne zajęcia sportowe, konkursy. Najbliższa dyskoteka 10 min. od hotelu. Plaża drobny żwirek z łagodnym zejściem do morza, bezpośrednio przy obiekcie.

 

 

WSZYSCY UCZESTNICY MUSZĄ POSIADAĆ WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY !!!!

 

Ważne: W przypadku wyrządzenia jakiejkolwiek szkody uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu.

PASZPORT okres ważności paszportu nie może być krótszy od okresu pobytu na terenie Chorwacji. CZAS LOKALNY obowiązuje taki sam jak w Polsce. JĘZYK chorwacki - zrozumiały dla Polaków. WALUTA kuna chorwacka (KN), 1E=7.50KN PLAżA głównie kamieniste, żwirkowe lub betonowe. ORIENTACYJNE CENY kawa ok.5-8KN, sok ok.10-15KN, pizza ok.20-40KN zależy od miejscowości, piwo ok.10-15KN, woda ok.7KN.

 

Przejazd ok. 1400 km. Należy zabrać nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Plaża kamienisto - żwirowa-zaleca się zabranie obuwia plażowego chroniącego przed otarciem stóp. Kaucja 20,00 euro od osoby za cały pobyt za ewentualne zniszczenia lub szkody spowodowane przez uczestników obozu (zwrotne w dniu wyjazdu w przypadku, gdy nie ma żadnych uszkodzeń).

 

 

 

Zainteresowała Cię oferta? Zapraszamy do kontaktu !!!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [56142] Odwiedzin dziś [59]