MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

Ekstremalny Dzień


 

Przy współpracy z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas na początku czerwca zorganizowaliśmy wyjazd do Drzewiny k/Gdańska na manewry pod nazwą Ekstremalny Dzień.

 

Atrakcje faktycznie ekstremalne, a zwłaszcza pogoda. Z małymi tylko przerwami prawie cały czas lał deszcz, ale grupa była naprawdę tak wytrwała, że połykała coraz to nowe atrakcje.

Wśród nich były m.in. strzelanie z karabinków ASG, łuków, gry i zabawy zręcznościowe. Dużo emocji było podczas zjazdu w dół zbocza w kuli sferycznej. Atrakcje były naprawdę mega i trzeba przyznać, że były takie osoby, które miały ogromne obawy czy zjechać, ale znaczna część się skusiła. Kolejnym bardzo ciekawym punktem był paintball. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy po dwie drużyny i za zadanie mieli zdobyć flagę ekipy przeciwnej. Zabawa była przednia, strzelanka niesamowita i jeńców w tej grze nie brano :).

 

Po krótkiej pauzie uczestnicy wyjazdu zostali zapoznani z mapą topograficzną, a także przedstawione zostały zasady kolejnej zabawy – biegu na orientację. Należało zebrać odpowiednie kody z punktów kontrolnych i pokonać trasę w lesie w jak najszybszym czasie. Okazało się, że nie była to wcale prosta sprawa. Jedna z grup błądziła i musiała uzyskać podpowiedź koordynatora. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i wrócili w określonym czasie.

 

Po ognisku z kiełbaskami część udała się na ściankę wspinaczkową, a część w deszczu biegała z kałasznikowem po brawurowym torze przeszkód na czas napotykając na najróżniejsze przeszkody.

 

Przed wieczorem wszyscy przemoknięci, ale uśmiechnięci pożegnali Przystanek Drzewina udając się w drogę powrotną.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne wyjazdy ;)

 

Obejrzyj galerię: 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [420834] Odwiedzin dziś [83]