MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

ENERGYLANDIA (Polska)


 

   W dniach 4-6 lipca 2019 roku odbyła się wyjątkowa wycieczka do Energylandii w Zatorze. W wydarzeniu wzięło udział dokładnie 115 osób z Bornego Sulinowa, Barwic, Białego Boru, Białogardu, Bobolic, Czaplinka, Jastrowia, Piły, Połczyna Zdroju, Szczecinka i Złotowa.  Pilotami byli: Daniel Graszka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie oraz Grzegorz Tomaszewicz z Aga-Toma.

 

   Po 9 godzinach podróży uczestnicy mieli do dyspozycji aż 10 godzin zabawy w miejscu oferującym atrakcje przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. Do zwiedzenia mieliśmy takie strefy jak: Bajkolandię dla najmłodszych, Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, a także Wodną – Water Park.

   W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych rollercoasterów. Natomiast w strefie Water Park zażyliśmy słońca i odpoczęliśmy w cieniu parasola. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp. Dziękujemy uczestnikom za zaufanie, dużo pozytywnej energii i tak liczne zainteresowanie.

 

Poniżej kilka fotek: 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [420809] Odwiedzin dziś [58]