MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

MURZASICHLE 2018


   

   Ferie zimowe 2018 spędziliśmy w urokliwej miejscowości Murzasichle. Od 14 do 21 stycznia zakwaterowani byliśmy w ośrodku "U aniołka", skąd mieliśmy bardzo dobre miejsce wypadowe.

 

   Pierwszego dnia, po wyczerpującej podróży zostaliśmy zakwaterowani, uczestnicy poznali regulamin a także padły pierwsze deklaracje, czyli kto da się namówić na narty. Praktycznie cała grupa była początkująca, więc nasz kierownik, a także instruktor narciarstwa - Krzysztof miał od poniedziałku pełne ręce roboty. Następnego dnia po wypożyczeniu sprzętu ruszyliśmy na stok narciarski Hajduk. Osoby twierdzące, że potrafią poszły z panem Grześkiem zjeżdżać, natomiast uczące z panem Krzyśkiem. Trzeba przyznać, że wcale nie było łatwo, ale kilka osób już po pierwszym instruktażu dołączyło do zjeżdżających. Uczestnicy, którzy nie skusili się na narty z panią Agnieszką zwiedzali okolicę, spacerując po górskich szlakach. Po powrocie do ośrodka w ramach relaksu udaliśmy się na basen, chętni skorzystali również z siłowni, bilarda i piłkarzyków. A wieczorem disco. 

 

   Kolejny dzień upłynął pod kątem nauki i doskonaleniu jazdy na nartach. Znaleźli się także śmiałkowie, którzy spróbowali swoich sił na deskach snowboardowych. Po południu zaś rozegrany został turniej w tenisa stołowego. Dokonano losowania i grano systemem pucharowym. Kto wygrał przechodził dalej. Po ograniu kierownika i wychowawców do wielkiego finału awansowali: Michał Siergiej, Kuba Tomaszewicz oraz Sergiusz Grembowski. Tak też wyglądała kolejność pierwszej trójki. Finaliści otrzymali upominki od organizatora. Uhonorowani zostali również Maks, za ogromną determinację oraz asystenci kierownika: Adam oraz Julia.

 

   Środa dała się już we znaki jeżdżącym i część postanowiła pójść na spacer. Jak zobaczyli jaki to wyczerpujący spacer żałowali, że nie poszli na stok, ale cóż... Kolejne dni były bardzo bogate w wydarzenia. W czwartek pojechaliśmy zwiedzać Zakopane, a tam m.in. Krupówki, kościół Świętej Rodziny, cmentarz zasłużonych dla Zakopanego. Obowiązkowo był również czas na zakup pamiątek. Piątek rozpoczęliśmy od zjazdów na pontonach, po południu kulig z ogniskiem i kiełbaskami, a także bitwą na śnieżki. Sobota, czyli tuż przed wyjazdem udaliśmy się w pieszą podróż na Morskie Oko. Klimat był niesamowity. Z pewnością warto było iść ponad 18 kilometrów. Zmęczenie dało się we znaki i wieczorem znaczna część niestety zaległa szybko w łóżkach. Wcześniej jeszcze wręczone zostały upominki dla pokoju, który wygrał konkurs czystości. Okazała się nimi czwórka chłopaków, którzy pierwszego dnia otrzymali najmniejszą liczbę punktów, ale w kolejnych wzięli się w garść - Michał Siergiej, Jakub Tomaszewicz, Oskar Stasiak oraz Kuba Cieślik. Kierownik Krzysztof wręczył upominki trzem osobom, które bardzo dobrze przyswoiły sobie jazdę na nartach. Byli to: Julia Sobolewska, Marta Guzowska oraz Natan Sinczewski. Gratulujemy !!!

 

   Serdeczne podziękowania dla naszego kierownika - pana Krzyśka za super atmosferę i ogromną cierpliwość, właściciela ośrodka - pana Stanisława Budza oraz współpracowaników za miłe przyjęcie i ekstra jedzonko.

 

   Mamy nadzieję, że wyjazd był udany i każdy go będzie miło wspominał. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne organizowane przez firmę Aga-Toma. 

 

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [326511] Odwiedzin dziś [69]