MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

GOALKEEPER CHALLENGE 2019, Barwice


   

   16 czerwca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Barwicach odbył się Goalkeeper Challenge czyli Bitwa Bramkarzy. Organizatorem była Szkółka Bramkarska GOALKEEPER Siergieja Szypowskiego - filia Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno - Sportowe PARTNER a całość dofinansowana przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku w ramach projektu Goalkeeper Challenge. Całość poprowadzili: trener bramkarzy Szkółki Goalkeeper Kacper Tomaszewicz oraz prezes stowarzyszenia Partner Grzegorz Tomaszewicz.

   W wydarzeniu udział wzięli młodzi bramkarze z całego województwa, którzy o miano najlepszych walczyli w dwóch kategoriach: 2006-2008 oraz 2009 i młodsi. Do przejścia były trzy konkurencje: na celność, rzuty karne oraz najbardziej emocjonująca bitwa bramkarzy. Wszyscy młodzi goalkeeperzy dzielnie walczyli dopingowani przez kibiców - rodziców.

 

   W kategorii młodszej zwyciężyli:

  • na celność - Jakub Rapita

  • rzuty karne - Dominika Lemańczyk

  • bitwa bramkarzy - Jakub Rapita.

Zwycięzcą tej kategorii: Jakub Rapita

W kategorii starszej:

  • na celność - Tymoteusz Michna

  • rzuty karne - Kacper Sobieśniewski

  • bitwa bramkarzy - Łukasz Aleszko

Zwycięzcą w tej kategorii został Łukasz Aleszko.

 

   Po podsumowaniu rywalizacji wręczone zostały certyfikaty i medale dla wszystkich uczestników a statuetki i puchary dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Na koniec odbyło się także losowanie nagród tak, by nikt nie wyszedł z bitwy z pustymi rękoma. Do dyspozycji uczestników przez cały czas dostępne były dmuchańce: skakaniec oraz foot dart od Biura Turystycznego Aga-Toma z Barwic. Była również kawiarenka z grillem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i rywalizację w tegorocznej edycji GOALKEEPER CHALLENGE i zapraszamy na kolejne.

 

Foto: Jakub Tomaszewicz

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [441666] Odwiedzin dziś [72]