MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

GRECJA 


Miejsce: LEPTOKARIA LUB SKOTINA

 

TERMINY:​  maj, czerwiec - do uzgodnienia

 

Koszt: informacja w biurze

 

Cena zawiera:

 

  • przejazd autokarem zachodnim Lux z klimatyzacją, barkiem, wideo

  • zakwaterowanie: Hotel ***+ o wysokim standardzie położony ok. 350 m od plaży. Pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, balkonami, TV i klimatyzacją

  • wyżywienie: 2 x dziennie w restauracji hotelowej; w formie bufetu (śniadanie, obiadokolacja). Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu/

  • opieka pedagogiczna

  • ubezpieczenie od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu

  • atrakcyjny program rekreacyjno - sportowy z nagrodami

  • opieka ratownika WOPR podczas kąpieli na plaży

 

Taksa klimatyczna 1euro/os./dzień w cenie !!!

 

RAMOWY PROGRAM POBYTU

 

1 dzień: zbiórka w godzinna rannych , przejazd w stronę Grecji.

2 dzień: przyjazd ok. godz. 09:00 Leptokaria,korzystanie z uroków Grecji, poznanie najbliższej okolicy, zakwaterowanie, słoneczne szaleństwa :)

2-9 dzień: wypoczynek, wodne i słoneczne szaleństwa, konkursy na plaży, zwiedzenia okolicy, realizacja wycieczek fakultatywnych, rozgrywanie zawodów sportowych z nagrodami - dla chętnych :).

w 9 dniu po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. wodny i słoneczny odpoczynek, wyjście na miasto, Pożegnanie z Grecją i Olimpem, przejazd w kierunku Polski.

10 dzień: przyjazd do Polski

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

 

Olimp - siedziba Bogów Greckich, zwiedzamy przelecz Enipeas, zamek Kastro, Dion muzeum. Bilety wstępu w cenie. 15 euro.

Skiathos - rejs na jedną z najpiękniejszych wysp łączący zarówno zabawę oraz okazję poznania Grecji z innej strony. Cena ok. 38 EUR/os. Bilet na statek w cenie.

Meteory - jednodniowa wycieczka do świętych skał. Geologiczny fenomen, ogromne skały na szczycie których znajdują się klasztory. Cena ok. 30 EUR/os.

 

LEPTOKARIA to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości wzdłuż lazurowych wód Morza Egejskiego położona u podnóża góry Olimp na Riwierze Olimpijskiej. Posiada rozbudowaną sieć handlową, mnóstwo sklepików z pamiątkami, tawerny. Piękna pogoda, lazurowe morze i bajeczne plaże to tylko nieliczne atuty Grecji.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [42518] Odwiedzin dziś [175]