MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

GRECJA 


Miejsce: LEPTOKARIA LUB SKOTINA

 

TERMINY:​  maj, czerwiec - do uzgodnienia

 

Koszt: informacja w biurze

 

Cena zawiera:

 

  • przejazd autokarem zachodnim Lux z klimatyzacją, barkiem, wideo

  • zakwaterowanie: Hotel ***+ o wysokim standardzie położony ok. 350 m od plaży. Pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, balkonami, TV i klimatyzacją

  • wyżywienie: 2 x dziennie w restauracji hotelowej; w formie bufetu (śniadanie, obiadokolacja). Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu/

  • opieka pedagogiczna

  • ubezpieczenie od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu

  • atrakcyjny program rekreacyjno - sportowy z nagrodami

  • opieka ratownika WOPR podczas kąpieli na plaży

 

Taksa klimatyczna 1euro/os./dzień w cenie !!!

 

RAMOWY PROGRAM POBYTU

 

1 dzień: zbiórka w godzinna rannych , przejazd w stronę Grecji.

2 dzień: przyjazd ok. godz. 09:00 Leptokaria,korzystanie z uroków Grecji, poznanie najbliższej okolicy, zakwaterowanie, słoneczne szaleństwa :)

2-9 dzień: wypoczynek, wodne i słoneczne szaleństwa, konkursy na plaży, zwiedzenia okolicy, realizacja wycieczek fakultatywnych, rozgrywanie zawodów sportowych z nagrodami - dla chętnych :).

w 9 dniu po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. wodny i słoneczny odpoczynek, wyjście na miasto, Pożegnanie z Grecją i Olimpem, przejazd w kierunku Polski.

10 dzień: przyjazd do Polski

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

 

Olimp - siedziba Bogów Greckich, zwiedzamy przelecz Enipeas, zamek Kastro, Dion muzeum. Bilety wstępu w cenie. 15 euro.

Skiathos - rejs na jedną z najpiękniejszych wysp łączący zarówno zabawę oraz okazję poznania Grecji z innej strony. Cena ok. 38 EUR/os. Bilet na statek w cenie.

Meteory - jednodniowa wycieczka do świętych skał. Geologiczny fenomen, ogromne skały na szczycie których znajdują się klasztory. Cena ok. 30 EUR/os.

 

LEPTOKARIA to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości wzdłuż lazurowych wód Morza Egejskiego położona u podnóża góry Olimp na Riwierze Olimpijskiej. Posiada rozbudowaną sieć handlową, mnóstwo sklepików z pamiątkami, tawerny. Piękna pogoda, lazurowe morze i bajeczne plaże to tylko nieliczne atuty Grecji.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [49366] Odwiedzin dziś [88]