MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

 

COSTA BRAVA CAMP


Obozy sportowe w Hiszpanii 

 

Jeśli grasz w piłkę nożną, to zapraszamy na obozy do Hiszpanii. Na miejscu do dyspozycji uczestników obiekt sportowy TOP TEN, na którym znajduje się 14 boisk trawiastych - blisko 152 000 m2. Hotele 3 i 4 gwiazdkowe. Zapewniamy również sparing z hiszpańską drużyną. W cenie wycieczka do Barcelony oraz fakultatywnie mecz FC Barcelony i zwiedzanie Stadionu Camp Nou. Jeśli uprawiasz inną dyscyplinę sportu zadzwoń lub napisz a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

 

Miejsce: Lloret de Mar (Costa Brava)

Termin: wszystkie terminy ferii zimowych 2022

 • 26.06-03.07.2022 - 100 miejsc

 • 03-10.07.2022 - 100 miejsc

Pozostałe terminy na zapytanie.  Obozy w Hiszpanii organizujemy cały rok

Kontakt: biuro@aga-toma lub g.tomaszewicz@bkturismo.com

 

 

OFERUJEMY:

 • przejazd luksusowym autokarem

 • zakwaterowanie w 3 lub 4 gwiazdkowych hotelach (7 noclegów)

 • uczestnicy w pokojach 3 i 4 osobowych

 • kadra trenerska w pokojach 1 i 2 osobowych

 • 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu

 • 2 treningi dziennie na boiskach trawiastych lub hala sportowa w zależności od uprawianej dyscypliny 

 • woda na treningach 

 • sparing z drużyną hiszpańską

 • ubezpieczenie NNW i KL

 • na 15 uczestników opiekun/trener gratis

 • opieka rezydentów 24 godziny na dobę

 • wycieczka do Barcelony oraz Tossa de Mar

 

Fakultatywnie:

 • zwiedzanie stadionu Camp Nou oraz muzeum FC Barcelony

 • mecz FC Barcelony

 • w okresie letnim największy w Europie Park Wodny Water World

 

PRZYKŁADOWY PROGRAM OBOZU W HISZPANII

 

DZIEŃ 1 - wyjazd z Polski w godzinach porannych i przejazd w kierunku Hiszpanii,

DZIEŃ 2 - Przyjazd do Lloret de Mar ok. godz. 12 00. Zakwaterowanie i czas wolny, który można wykorzystać zwiedzając z rezydentem przepiekną okolicę. Można także odbyć pierwszy trening na szerokiej piaszczystej plaży.

Miasteczko słynie nie tylko z pięknych plaż i krajobrazu, ale także ze sportu. Potwierdza to otrzymana nagroda Sports Tourism Destination, która jest dowodem spełnienia odpowiednich warunków do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Zarówno dla sportów zespołowych jak i indywidualnych.

DZIEŃ 3 - Rozpoczynamy treningi. W programie trening poranny oraz popołudniowy a wieczorem animacje dla dzieci i młodzieży oraz dyskoteki dla osób dorosłych

DZIEŃ 4 - Całodniowa wycieczka do Barcelony oraz na stadion Camp Nou. Wyjazd zaraz po śniadaniu. Zamist obiadu otrzymujemy suchy prowiant na drogę i powrót zaplanowany jest na kolację. W Barcelonie oprowadzimy Was po najpiękniejszych zakątkach stolicy Katalonii. Na początek symbol miasta i dzieło życia projektanta Antoniego Gaudiego - nieukończona jeszcze secesyjna bazylika Sagrada Familia. Następnie udamy się w stronę centrum miasta na tętniącą życiem ulicę La Rambla i tam czas wolny na zakup pamiątek. 

   Nie lada gratką jest wejście na stadion Camp Nou i do muzeum FC Barcelony. Będzie można m.in. wejść na stadion, do szatni, sali konferencyjnej, zobaczyć trofea katalońskiej drużyny, usiąść na ławce dla zawodników rezerwowych czy też w loży dla komentatorów ... Zwiedzanie muzeum ok. 2,5 godziny.

DZIEŃ 5 - dzień treningowy: trening poranny oraz popołudniowy

DZIEŃ 6 - dzień treningowy: trening poranny oraz popołudniowy. Jeśli tego dnia rozgrywany będzie mecz FC Barcelony to odbędzie się tylko trening poranny, a po południu wybierzemy się na mecz. Opcja dodatkowa.

DZIEŃ 7 - sparingi z hiszpańskimi drużynami. Rano udacie się na trening a po południu ...Nieodzowną częścią obozów sportowych w Hiszpanii są mecze sparingowe z lokalnymi zespołami dostosowane do wieku i umiejętności przeciwnika. Można sprawdzić swoje umiejętności w grze z rówieśnikami. Każda drużyna przebywająca na obozie rozegra min. jeden sparing z hiszpańską drużyną. Można także rozegrać kolejne z zespołami przebywającymi w tym czasie na zgrupowaniu w Hiszpanii

DZIEŃ 8 - trening poranny. Po południu natomiast gwarantujemy 3 godzinną wycieczkę do Tossa de Mar - miasteczka znanego głównie z dobrze zachowanej średniowiecznej starówki Vila Vella oraz historycznych fortyfikacji obronnych wraz z zamkiem z XII wieku. Cudowne miejsce, w którym kiedyś urzędowali również piraci. Będąc w Lloret de Mar nie sposób nie odwiedzić tego miejsca.

DZIEŃ 9 - wszystko co dobre szybko się kończy. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w drogę powrotną do Polski

DZIEŃ 10 - przyjazd autokaru do Polski

 

( w okresie letnim wyjazd może być wzbogacony o wejście do parku wodnego Water World w Lloret de Mar)

 

Wyjazd dedykowany zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych

 

Przy transporcie lotniczym zapewniamy transfer z i na lotnisko !!!*

* zapytaj koordynatora o szczegóły

 

Koordynatorze, trenerze jeśli chcesz poznać ofertę, zaprezentować ją rodzicom lub zarządowi klubu zaproś nas na spotkanie. Przyjedziemy niezobowiązująco z prezentacją, przedstawimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Organizator: BK Turismo

 

* Opublikowane informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

 

 

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [310403] Odwiedzin dziś [11]