MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

KURSOKONFERENCJA 2017

 

   W dniach 28-29 października w Barwicach odbyła się pierwsza kursokonferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, skautów oraz managerów piłki nożnej.

   Część teoretyczna odbyła się w przepięknym miejscu - Dworze Pomorskim w Luboradzy. Swoje prelekcje mieli trenerzy z Polski i Anglii: Siergiej Szypowski, Steven Potts, Damian Wróbel oraz Marek Aleszko. Poruszone były tematy struktury, organizacji szkolenia a także selekcji bramkarzy w Akademii MC, organizacji i działalności skautingu w Europie, zakres działania firmy GLOBPOL, systemu szkolenia bramkarzy w szkółce Bramkarskiej Goalkeeper Siergieja Szypowskiego oraz wpływu podświadomości na wyniki w sporcie.

   Część praktyczna odbyła się na obiektach sportowych w Barwicach. Zajęcia poprowadzili Siergiej Szypowski oraz Steven Potts, a do dyspozycji mieli bramkarzy trenujących w szkółce Goalkeeper oraz klubie Błonie Barwice.

   Na koniec wszyscy otrzymali certyfikaty oraz upominki ufundowane przez partnerów: Urząd Miejski w Barwicach, Globpol, Agencję Turystyczną Aga-Toma z Barwic oraz Zdrovit.

   Organizatorem kursokonferencji była Szkółka Bramkarska Goalkeeper Siergiej Szypowski oraz klub sportowy Błonie Barwice

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [441706] Odwiedzin dziś [112]