MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

 KOREPETYCJE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 

 

Nauka języka niemieckiego nie musi być nudna!

 

Połączenie konwersacji z ćwiczeniami leksykalno-gramatycznymi pozwolą Ci opanować sprawność mówienia, czytania, pisania oraz rozumienia.

 

Polecamy zajęcia dla wszystkich od przedszkolaka do maturzysty, przygotowania do sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych na wszystkich poziomach nauczania. Kształt i forma zajęć dostosowana jest do indywidualnych potrzeb ucznia. Oczywiście bez Waszego zaangażowania, pracy, odrabianiu prac domowych się nie obędzie.

 

Jesteście gotowi podjąć to wyzwanie?

 

Służę pomocą.

 

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Koszalinie oraz Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Filologia germańska. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego, a także bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w Niemczech.

 

Zapraszam serdecznie.  

Zajęcia odbywają się w godzinach 15 00 – 19 00 od poniedziałku do piątku

 

Telefon: 604 061 619

 

Zainteresowana/y? Napisz do nas.

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [338290] Odwiedzin dziś [81]