MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

LATO 2021


 

 

OBÓZ ANGIELSKI

Wakacje 2021 rozpoczynamy z wysokiego C. W hotelu Mrągowo Resort & SPA organizujemy obóz piłkarski, który poprowadzą trenerzy na co dzień trenujący w angielskiej Premier League. Jest to doskonała okazja by podnieść swoje umiejętności piłkarskie jak również językowe. Grupy treningowe będą podzielone ze względu na wiek oraz umiejętności. W godzinach wieczornych prowadzone będą konsultacje indywidualne oraz szkolenie na bazie videomateriałów. Obóz zostanie zakończony turniejem piłkarskim.


 

KURSOKONFERENCJA

Aby doskonalić swój warsztat piłkarski trener cały czas musi się uczyć, podpatrywać, dzielić doświadczeniem z innymi trenerami. Na dwudniowej kursokonferencji w Mrągowie, swoją wiedzą podzielą się trenerzy na co dzień trenujący w lidze angielskiej, niemieckiej i polskiej. Oprócz wiedzy teoretycznej będą również zajęcia praktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz zachęcamy do udziału w szkoleniu.

 


OBÓZ NIEMIECKI

Po zajęciach z trenerami angielskimi czas na niemiecką szkołę piłki nożnej. Na obozie w Mrągowo Resort & SPA treningi poprowadzą trenerzy z Bundesligi. Zajęcia odbywać się będą w języku niemieckim, w związku z czym jest możliwość nauki języka oraz doskonalenie gry w piłkę nożną. Grupy podzielone zostaną ze względu na umiejętności oraz wiek. Oprócz treningów uczestnicy obozu będą mieli możliwość konsultacji indywidualnych a na koniec sprawdzić swoje umiejętności w turnieju.

 

 

 


KOLONIA - POLSKA

Wakacje to nie czas na nudę i nudy z pewnością nie będzie na kolonii organizowanej przez nasze biuro. W wakacje 2021 zapraszamy dzieci i młodzież do "miasta gwiazd", czyli Międzyzdrojów. Miasta położonego na wyspie Wolin pomiędzy szerokimi, piaszczystymi plażami z brzegami klifowymi a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego. Uczestnicy zakwaterowani będą w ośrodku z basenem oraz miejscem do aktywnego wypoczynku. Zainteresowany? Zapoznaj się z programem.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [211039] Odwiedzin dziś [56]