MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

MINI PARTNER CUP 2019


   

   Na początku czerwca Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Partner zorganizowało turniej Mini Partner Cup 2019, w którym udział wzięło 8 drużyn z rocznika 2012 i młodsi. Turniej miał charakter charytatywny, ponieważ dochód z imprezy przeznaczony został na dofinansowanie wyjazdu Leny Rakowskiej na Mistrzostwa Świata w Grecji. Warto przypomnieć, że Lena od dwóch lat trenuje fitness akrobatyczny i na Mistrzostwach Polski w Kielcach zdobyła 4 miejsce, które dało jej możliwość udziału w imprezie najwyższej rangi.

   W Barwicach na turnieju stawiło się 8 drużyn, blisko 80 młodych adeptów piłki nożnej. Gościliśmy: AF Fair Play Złotów, Pionier 95 Borne Sulinowo, FutboLucky Miastko, Start Jastrowie, AP Szczecinek I, AP Szczecinek II, Hubertus Biały Bór oraz Błonie Barwice. Grano systemem każdy z każdym bezpośrednio na dwóch boiskach. Mimo młodego wieku i wysokiej temperatury zawodnicy wykazali się profesjonalnym podejściem, dzielnie walczyli wspierani przez tłumnie zgromadzonych rodziców – kibiców. Oprócz gier uczestnicy mieli zapewnionych masę atrakcji. Były dmuchańce, stoisko z tatuażami, OSP Barwice była wozem strażackim, do którego można było wejść, był pokaz ratownictwa medycznego, grill, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców zawodników z Barwic. W trakcie zawodów mogliśmy obejrzeć występ Leny Rakowskiej oraz koleżanek z klubu fitness: Mai Śliwińskiej oraz Niny Toboły.

   Na koniec nie było przegranych. Z rąk prezesa Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego Partner Grzegorza Tomaszewicza drużyny otrzymały puchary za zwycięstwo a dodatkowo każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.

   Podsumowując całą zbiórkę, którą przeprowadzono za pośrednictwem stowarzyszenia Partner wyjazd Leny na MŚ wsparto kwotą 1755 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację turnieju oraz zbiórki, a także darczyńcom. Ogromne podziękowania dla rodziców zawodników grających w Barwicach, za przepyszne ciasta oraz pomoc w trakcie turnieju. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do wyjazdu Leny i życzymy samych sukcesów !!!

Sponsorami turnieju byli:

  • Firma budowlana ALPAX ze Szczecinka

  • Biuro Turystyczne Aga-Toma z Barwic

  • p. Kruszyna z Piask

  • Sklep FILO z Barwic

Turniej dofinansowany został przez Urząd Miejski w Barwicach w ramach projektu Cykl imprez kulturalno-sportowych

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [441704] Odwiedzin dziś [110]