MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

Obóz bramkarski 2017


 

   W dniach 11-17 lipca w Barwicach odbywał się obóz bramkarski. Na obiektach klubu sportowego Błonie Barwice trenowało ponad 50 bramkarzy z Polski, Niemiec, Szwecji oraz Stanów Zjednoczonych. Wśród kadry trenerskiej oprócz trenera Siergieja Szypowskiego oraz trenerów jego szkółki: Kacpra Tomaszewicza oraz Jakuba Rączki obecny był również trener bramkarzy klubu Manchester City Steven Potts.

   Poczynaniom młodych adeptów bramkarstwa przyglądali się skaut klubu Manchester City oraz przedstawiciele firmy Globpol Managment Ltd. Damian Wróbel oraz Paweł Gładysz. Wśród trenujących bramkarzy było również 6 z klubu Błonie Barwice. Był to czwarty już obóz w międzynarodowej obsadzie, gdzie młodzi bramkarze trenowali podzieleni w grupach ze względu na wiek oraz umiejętności. Treningi odbywały się dwa razy dziennie na stadionie podzielone posiłkami i odnową biologiczną w Dworze Pomorskim w Luboradzy, gdzie wszyscy byli zakwaterowani. Dodatkowym atutem campu była również możliwość szlifowania języka angielskiego. Tu większość z nich bardzo sprawnie porozumiewała się z trenerem z Anglii. Zdecydowanie ogromną motywacją był fakt, że ich treningom przyglądali się skauci. Już w trakcie obozu jeden z wyróżniających się bramkarzy – Filip Odoliński wyjechał na testy do klubu Sheffield United. Goście z Anglii podczas podsumowania na testy do klubu Manchester City wytypowali Dawida Radzińskiego ze Szczecinka.

   Sztab trenerski znalazł również czas, by spotkać się w Urzędzie Miejskim w Barwicach z Burmistrzem Barwic Zenonem Maksalonem oraz Zastępcą Burmistrza Piotrem Sadurą oraz zarządem klubu Błonie Barwice. Rozmawiano m.in. o współpracy, a także możliwości rozbudowy bazy sportowej pod kątem szkolenia bramkarzy.

   Po tygodniu ciężkiej pracy w niedzielę bramkarze rozpoczęli od fitnessu, który poprowadziła Justyna Kuzio. Następnie jedna część walczyła w Goalkeeper Challenge a druga w zmaganiach Bumper Balls, które zapewniła nasza firma Aga-Toma. Po południu grupy się wymieniły. Dzień ten przyniósł bardzo wiele emocji, a na zakończenie było również wspólne śpiewanie karaoke. Wieczorem w Luboradzy podsumowano obóz, wręczono certyfikaty oraz masę nagród.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [326476] Odwiedzin dziś [34]