MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

PARK OF POLAND


 

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizowanego przez nas wyjazdu do Park of Poland. 

  

   Oprócz aspektu wizualnego, obłędne wrażenie zrobiły na uczestnikach wodne atrakcje: zjeżdżalnie oraz rozbudowana strefa relaksu. Na terenie obiektu znajdują się trzy obszary tematyczne - Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago.

   Pierwszy oczywiście przeznaczony jest do wodnych szaleństw. Wycieczkowicze mogli przetestować aż 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów i najdłuższą, krytą ślizgawkę w Europie o długości 320 metrów. Do tego szereg zewnętrznych i wewnętrznych basenów, rwące rzeki, ogromna sztuczna fala oraz symulator do nauki surfingu.

   W drugiej strefie mieliśmy możliwość zrelaksowania się w otoczeniu ponad 700 prawdziwych palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki. Każdy mógł odpocząć i wyciszyć się w tropikalnym lesie i doświadczyć basenów mineralnych z leczniczą wodą solankową, siarkową czy hydromasażami. Co ciekawe, woda w Suntago jest w większości termalna (pochodzi z odwiertu o głębokości 1700 metrów) i posiada stałą temperaturę 32 stopni Celsjusza.

   Wielu zdecydowało się odprężyć w ostatniej, urozmaiconej strefie składającej się z 10 saun z różnych stron świata. Wśród nich - sauna zbudowana na wzór chatki z Malediwów oraz Mont Blanc - wielka lodowa bryła, w której można było się ochłodzić. Nietuzinkową atrakcją była również orzeźwiająca kąpiel pod wodospadem Calla czy baseny z wodą Vichy i Karlowe Wary (bogatych w wapń, potas, magnez, lit i stront).

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani organizacją wyjazdu do Park of Poland to zapraszamy do kontaktu. Z miłą chęcią zrealizujemy wycieczkę uwzględniając Państwa propozycje i sugestie.

  

   Autor zdjęć: Daniel Graszka 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [326504] Odwiedzin dziś [62]