MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

PARTNER CUP, 16.12.2018 - rocznik 2006


   

   W niedzielę 16 grudnia w hali Zespołu Szkół w Barwicach rozegrano ostatni turniej z cyklu Halowych Turniejów Piłkarskich PARTNER CUP 2018. Tym razem do gry stawiło się 10 drużyn z rocznika 2006. Poziom był wysoki, ale również wyrównany. W fazie grupowej o zwycięstwie decydowały detale lub po prostu szczęście. W fazie pucharowej natomiast większość spotkań kończyło się remisem, w związku z czym mieliśmy rzuty karne a te dostarczyły bardzo wielu emocji. Gościnnie zachowali się gospodarze – Błonie Barwice, które mimo dobrej gry swoje mecze w grupie aż 3 razy kończyli wynikiem 0:1 i raz 0:0. Musieli tym samym zadowolić się walką o puchar pocieszenia, w któym pokonali Iras Czaplinek I 1:0. Pozostałe drużyny w zależności od zajętego miejsca grały w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy. W fazie pucharowej 4 mecze rozstrzygały rzuty karne. Tak było również w finale Ligi Mistrzów, gdzie Orzeł Wałcz zremisował w regulaminowym czasie gry z Głazem Tychowo, którzy prowadzeni są przez trenera seniorów Błoni Barwice Pawła Drozdowskiego. Tu lepsi okazali się młodzi zawodnicy z Wałcza.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Liga Mistrzów:

  1. Orzeł Wałcz

  2. Głaz Tychowo

  3. Unia Białogard

  4. Iras Czaplinek II

 

Liga Europy:

  1. Polonia Jastrowie

  2. Błękitni Trzygłów

  3. Zjednoczeni Kaczory I

  4. Zjednoczeni Kaczory II

Puchar pocieszenia: Błonie Barwice i Iras Czaplinek I

 

Najlepszym bramkarzem został Oliwier Jaworski z Polonii Jastrowie. Otrzymał statuetkę i rękawice ufundowane przez Szkółkę Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego, które wręczył trener bramkarzy filii szkółki w Barwicach Kacper Tomaszewicz. Pozostałe nagrody, które losowane zostały spośród wszystkich zawodników biorących udział w turnieju ufundowali: Firma Budowlana ALPAX, Sklep FILO z Barwic oraz Biuro Turystyczne Aga-Toma z Barwic – właściciel wyszukiwarki ofert turystycznych wakacyjnie.eu. Serdecznie dziękujemy.

 

Dziękujemy także wszystkim, którzy pomogli w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu turnieju: sędzia Adam Zdanowski, opieka medyczna Klaudia Kuśpit, spiker Krystian Czaplicki, tablica Jakub Tomaszewicz.

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [441696] Odwiedzin dziś [102]