MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

PARTNER CUP, 09.12.2018 - rocznik 2008


 

   9 grudnia hala Zespołu Szkół w Barwicach po raz kolejny gościła młodych piłkarzy a to za sprawą drugiego z czterech zaplanowanych w 2018 roku turnieju Partner Cup. Tym razem udział wzięło 8 drużyn z rocznika 2008.

   Zgodnie z formułą turniejów pierwsze dwie drużyny z obu grup trafiły do Ligi Mistrzów, natomiast 3 i 4 do Ligi Europy. Daje to możliwość gry zespołom o podobnych umiejętnościach. Ogólnie poziom był bardzo wysoki, ale również wyrównany, o czym świadczy fakt, że większość spotkań pucharowych kończyła się rzutami karnymi.

 

Klasyfikacja końcowa:

Liga Mistrzów:

  1. AP Szczecinek I

  2. UKS Dąbek Tychowo

  3. Unia Białogard

  4. Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin

 

Liga Europy

  1. AP Drawsko Pomorskie

  2. AP Szczecinek II

  3. Iras Czaplinek

  4. Błonie Barwice

 

Nagrodę dla najlepszego bramkarza, ufundowaną przez Szkółkę Bramkarską GOALKEEPER Siergieja Szypowskiego otrzymał Daniel Bednarski z AP Szczecinek. Ponadto każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, a każdy zawodnik wziął udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Biuro Turystyczne Aga-Toma, które jest organizatorem obozów sportowych a także właścicielem wyszukiwarki ofert turystycznych http://wakacyjnie.eu.

Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników klubu Błonie Barwice, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz pomogli w sprawnym przeprowadzeniu zawodów:

Turniej sędziował Szymon Sroka, opieka medyczna Klaudia Kuśpit, spiker Krystian Czaplicki, tablica wyników Jakub Tomaszewicz.

W najbliższy weekend odbędą się kolejne dwa turnieje. W sobotę zagrają zawodnicy z rocznika 2009, a w niedzielę z 2006. Oba rozpoczynają się od godz. 10-tej w hali Zespołu Szkół w Barwicach. Serdecznie zapraszamy !!!

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [441688] Odwiedzin dziś [94]