MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

PARTNER CUP, 08.12.2018 - rocznik 2010


 

   8 grudnia w hali Zespołu Szkół w Barwicach rozpoczęliśmy zmagania w cyklu Halowych Turniejów Piłkarskich PARTNER CUP 2018. Udział wzięło 10 zespołów z rocznika 2010, które grały w dwóch grupach po 5 drużyn systemem każdy z każdym. Pierwsze dwie awansowały do Ligi Mistrzów, drużyny z miejsc 3 i 4 do Ligi Europy, natomiast zespoły z piątych miejsc zagrały między sobą.

Finały tradycyjnie odbyły się z pompą. Zespoły zostały wprowadzone na środek boiska przez sędziego. W tle słychać było hymn Ligi Mistrzów i Ligi Europy, następnie spiker wyczytywał nazwiska zawodników. Młodzi adepci piłkarstwa mieli przedsmak tego, co może się wydarzyć w przyszłości jeśli będą systematycznie trenować i osiągną mistrzowski poziom.

 

Klasyfikacja końcowa:

Liga Mistrzów

  1. AP Szczecinek

  2. Brazilian Soccer Schools Stargard

  3. AP Szczecinek II

  4. AP Reissa Szczecinek I

 

Liga Europy

  1. Polonia Jastrowie

  2. AP Reissa Szczecinek II

  3. Unia Białogard

  4. Brazilian Soccer Schools Koszalin

 

Puchar pocieszenia dla Błonie Barwice oraz Gryfa Dobrowo

 

Na koniec z rąk prezesa klubu Błonie Barwice Grzegorza Tomaszewicza każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Organizatorzy wybrali najlepszego bramkarza, którym został Hubert Dziedziejko z AP Reissa Szczecinek. Wszyscy zawodnicy na koniec wzięli udział w losowaniu nagród.

 

Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników klubu Błonie Barwice, którzy przygotowali słodki poczęstunek, a także osób, które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu zawodów:

Zawody sędziował Szymon Sroka, opieka medyczna Mateusz Sierocki, spiker Krystian Czaplicki, tablica wyników Jakub Tomaszewicz.

 

Nagrody w turnieju ufundowało Biuro Turystyczne Aga-Toma z Barwic (www.aga-toma.pl ) – właściciel portalu turystycznego https://wakacyjnie.eu oraz Szkółka Bramkarska Goalkeeper Siergiej Szypowski. Serdecznie dziękujemy  !!!

 

 

 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

 

Ilość odwiedzin strony [458198] Odwiedzin dziś [89]