MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

Piknik Rodzinny 2017


 

W niedzielę, 18 czerwca na Stadionie Miejskim w Barwicach odbył się Piknik Rodzinny, który był również zakończeniem sezonu piłkarskiego 2016/2017 grup młodzieżowych klubu Błonie Barwice.

 

Licznie zgromadzeni zawodnicy wraz z rodzicami, dziadkami aktywnie spędzili czas biorąc udział w grach, zabawach oraz konkurencjach rodzinnych. Piknik otworzył i podsumował sezon piłkarski prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz, po czym pałeczkę przejęli spiker Krystian Czaplicki oraz trenerzy, którzy przeprowadzili rozgrzewkę oraz gry i zabawy ożywiające.

 

Prawdziwym hitem okazały się nasze Bumper Balls, czyli półtora metrowej średnicy, wypełnione powietrzem kule. Gra zbliżona do piłki nożnej z jednym małym wyjątkiem - nie obowiązywały faule. Zabawa była naprawdę przednia zarówno dla grających jak i oglądających, dla młodszych jak i dla dorosłych. Równolegle trwały mecze piłki nożnej pomiędzy drużynami młodzieżowymi oraz rodzicami i trenerami, a także gry i zabawy rodzinne, które przyniosły wiele uśmiechu na twarzach.

 

Rodzice pokazali, że też potrafią się świetnie bawić. Cały czas można było malować twarze i tu dziewczęta były w swoim żywiole. Swój pokaz tańca miały OKiT-ki, które na co dzień ćwiczą pod okiem Justyny Krzyżanowskiej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zawody strzeleckie. Udział wzięło bisko 100 osób w dwóch kategoriach, którzy strzelali pod okiem Andrzeja Zielonego. Pod wiatą przygotowany został poczęstunek. Rodzice upiekli ciasta, serwowana była kawa, herbata oraz kiełbaski z grilla.

 

Niewątpliwe wielką atrakcją pikniku była obecność Chucka Norrisa, a konkretnie jego wierne odwzorowanie, czyli sobowtór Marcin Olpiński. Wygląd oraz ubiór sprawiły, że wszyscy chętnie się fotografowali. Byli i tacy, który próbowali słynnego uderzenia z półobrotu oraz robili szpagaty. Nie zabrakło również słynnych dowcipów o Chucku Norrisie. Na koniec gość wręczał w poszczególnych konkurencjach nagrody.

 

Podziękowania należą się zarządowi oraz trenerom klubu Błonie Barwice za przygotowanie i przeprowadzenie pikniku, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu, niezastąpionemu przy grillu Andrzejowi Chojnackiemu, Natalii Ryś i Mateuszowi Sierockiemu z Ochotniczej Grupy Ratowniczej TADMED, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, Justynie Krzyżanowskiej i grupie tańczących OKiT-ek, Andrzejowi Zielonemu za sprawne przeprowadzenie zawodów strzeleckich, Renacie Trembowelskiej – pełnomocnikowi ds. rozwiązywania problemów alkoholowych oraz wszystkim tym, którzy upiekli przepyszne ciasta i wzięli aktywny udział w pikniku.

 

Organizatorem był klub sportowy Błonie Barwice, a zadanie dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku w ramach projektu: „Rusz rodzica z kanapy” oraz Urząd Miejski w Barwicach w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

 

Obejrzyj galerię:

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [262710] Odwiedzin dziś [45]