MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

 PROMOCJE 


Dla podpisujących umowy do 30.09.2020 

 

Drodzy prezesi, koordynatorzy, trenerzy !!!

 

   Wybierając obóz sportowy z naszej oferty masz przede wszystkim gwarancję wysokiej jakości usług w rozsądnej cenie. Starannie dobrane ośrodki, przewoźnicy, bardzo dobra infrastruktura sportowa, sparingpartnerzy, wycieczki, stała opieka naszych rezydentów dostępnych 24 h oraz dodatkowe atrakcje sprawiają, że zakładane przed obozem cele są realizowane w 100 %.

   Ze względu na duże doświadczenie w organizacji obozów oraz pasję do sportu dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy wrócili zadowoleni z jeszcze większą energią do podejmowania coraz to nowych wyzwań.

 

   Wszyscy uczestnicy obozów zagranicznych otrzymują od nas na koniec upominek, ale dla liderów grup mamy także przygotowaną niespodziankę. Jest  to książka "Zabawy piłkarskie dla najmłodszych" autorstwa Jakuba Śpiegowskiego, będąca źródłem inspiracji i porządną bazą środków treningowych głównie dla piłki nożnej, ale nie tylko. 

 

Jakub Śpiegowski jest trenerem UEFA A, założycielem portalu PNDD, czyli piłka nożna dla dzieci, gdzie od wielu lat dzieli się swoją fachową wiedzą. Jest koordynatorem i trenerem w Akademii Piłkarskiej Szczecinek oraz autorem i współautorem wielu ciekawych projektów, w tym także publikacji: 

  • Zbiór konspektów dla piłkarskich przedszkolaków,

  • 20 berków na rozpoczęcie treningu piłkarskiego,

  • 40 zabaw piłkarskich 

 

Zapraszam również na stronę:  http://pilkanoznadladzieci.pl/ 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [249071] Odwiedzin dziś [28]