MASZ PYTANIA? 
 ZADZWOŃ: 608 88 99 30 

WŁOCHY


Miejsce: RIMINI

 

TERMINY:​ kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień - do uzgodnienia

 

Koszt: informacja w biurze

 

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem zachodnim Lux z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo,

 • zakwaterowanie w pok. 3-4 os.,

 • wyżywienie: HB 2 razy dziennie,

 • nocleg w hotelu **/*** w Rimini

 • opieka ratownika podczas kąpieli w morzu

 • ubezpieczenie od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu

 • turnieje piłki nożnej i siatkowej z nagrodami

 • wycieczka do SAN MARINO - gratis !!!

 • wycieczka do CESESENATICO - gratis !!!

 

RAMOWY PROGRAM POBYTU

 

Dzień 1:  wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Austria, Włochy,

Dzień 2: przyjazd do Włoch., zapoznanie się z bazą noclegową, zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja, nocleg,

Dzień 3: wypoczynek nad morzem - plażowanie, kąpiele, + wycieczka do Cesenatico + kościół w Cesenatico.

Dzień 4 - 8: wycieczka do Mirabilandii - największy park rozrywki Riwiery Adriatyckiej. Fantastyczny świat przygody i fantazji z super atrakcjami dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W sezonie czynne do późnych godzin nocnych (wstęp płatny indywidualnie). Tonąca w zieleni powierzchnia parku podzielona jest na 7 obszarów tematycznych: Bimboboli - atrakcje dla dzieci, Adventureland - atrakcje przygodowe, La citta di Sian Ka'an - atrakcje w Krainie Majów, La vecchia Europa - tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, Motorworld - wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, Mirabilandia Beach - plaża, Dolcevita Studios - miasteczko filmowe, gry, zabawy sportowe,czas na spacery po urokliwych, pełnych atrakcji miasteczkach Riwiery Adriatyckiej, wypoczynek nad morzem - plażowanie, kąpiele, zwiedzanie Cesenatico. wycieczka autokarowa do Republiki San Marino - "Antyczna Ziemia Wolnośc". Spacer na Górę Monte Titano, zwiedzanie starego miasta, Bazylika św. Marino, przełęcz Czarownic, fortyfikacje i średniowieczne zamki San Marino, Wizyta w największej galerii handlowej w okolicy Rimini.

Dzień 9: przejazd w stronę Wenecji. Rejs statkiem /2 godz./ do Placu św. Marka. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka, Pałacu Dożów (z zewnątrz) wraz ze sławnym Mostem Westchnień, Wieży Zegarowej, Dzwonnicy. Powrotny rejs z super widokami /2godz./ Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

Uwaga: Wenecja dodatkowo płatna 25 euro.

Dzień 10: Powrót. Zakończenie wycieczki.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

 

 • Mirabilandia - 30 euro /2-dni/

 • Waporetto Wenecja - 25 euro 

 • Zwiedzanie Rzymu - 60-70 euro

 

Hotel **/*** – znajduje się w centrum najpopularniejszej wśród młodzieży centralnej dzielnicy Rimini. Położony jest zaledwie 150 m od szerokiej piaszczystej plaży, w pobliżu stacji kolejowej, zaledwie 50 m od tętniącego życiem i imprezami deptaku. Pokoje 3,4,5 osobowe (łóżka piętrowe) z łazienkami oraz TV. Wszystkie pokoje posiadają balkon. Na terenie hotelu znajduje się: winda, klimatyzowana restauracja, barek, sala świetlicowa. Atrakcyjne położenie w pobliżu najmodniejszych dyskotek Rimini: Altromondo, Blow Up i Carnaby, które gwarantują udaną zabawę dla osób, które lubią bawić się w dobrym towarzystwie. Miłośnicy nocnego życia znajdą w okolicy liczne bary i kluby oraz dyskoteki. Wybrzeże Rimini słynie z bardzo rozrywkowego charakteru. W pobliżu znajduje się także wiele parków rozrywki i innych atrakcji – m.in. parki wodne, tory go-kartów i motocross, jezioro z łowiskiem, minigolf, korty tenisowe i wiele innych.

 

ZAINTERESOWANY? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Aga-Toma przekazane dane używa wyłącznie do użytku korespondencyjnego, niezbędnych wypełnień dokumentów dot. wyjazdów i ubezpieczeń. 

 

 

 

DANE FIRMY:
Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz

adres:

ul.Kwiatowa 9, 78-460 Barwice

e-mail:

biuro@aga-toma.pl

telefon:

+48 608 88 99 30

Ilość odwiedzin strony [56156] Odwiedzin dziś [73]